reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Magdacz a pijesz kawe?? bo w ciazy limit cofeiny to 200mg co daje 4 puszka coli ja popijam mocno gazowana woda I tez sie ladnie beka:-)bylam wczoraj w przychodni I polozna pojechala do porodu ale bylam zla:wściekła/y:dzisi czekam na telefon albo znow sie tam przejde :wściekła/y:

Odrzuciło mnie od kawy i herbaty,sam zapach wywołuje u mnie wymioty
 
reklama
85 Justyna- 3maj się ciepło, i mam nadzieję że jeszcze się zdecydujecie na dziecko, zobaczysz jeszcze się uda :*

Ewel, Migduch - fajnie że wszystko ok na usg :)

Mama290- mam nadzieję że dorwiesz tą położną, bo już czas najwyższy żeby Cię zbadali :)

u mnie nudności od 2 dni w miarę ustały, ale wczoraj pojechałam na zakupy i aż mnie w sklepie podnosiło, myślałam że zwymiotuje....

ja się nie dziwię że nie dali papierów w szpitalu, bo uznają że jeśli nie da się rozpoznać płci to jeszcze nie ma mowy o zarejestrowaniu, poza tym ubezpieczyciele często uznają dopiero stratę dziecka po ok. 20tyg. brutalne ale takie przepisy....
ja się spotkałam z sytuacją kiedy w 5 mcu!!! utraciła kobieta dziecko i jej nie dali ani ciałka, ani papierów do USC. Masakra.

ale pozytywniej: muszę obiad robić, a mi się nie chce!!!! pogoda trochę lepsza, mam nadzieję że nie będzie padało :p
 
Natka zależy od szpitala.i ubezpieczyciela. Ja poronilam w 8 tyg i szpital.wydał mi papiery i z ubezpieczenia też dostałam pieniądze.
 
Justyna wiem ze ciezko sie po poronieniu zdecydowac na drugie ale moze jefnak kiedys zappragniecie i tym razem bedzie wszystko ok.

Ewel no widzisz wszystko ok a ty tu siejesz panike ktora sie udziela ;)

Ja dzisiaj mam kiepski dzien pobolewa mnie podbrzusze. Nie wiecie czy mozna laczyc macmiror i luteine??? Ja nie mam pojecia a oba leki sa dopochwowo
 
reklama
Ewel to chyba trafiłaś na dobry szpital, bo w większości szpitali to spływa po nich jak po kaczce, i nie mają zamiaru się w papiery bawić. a ja np. w swoim PZU nie dostałabym kasy bo uznają płód pow. 20tyg..

a z innej beczki- ba zapomniałaby - macie alergię??? pokarmową mi chodzi???? bo ja nie miałam nigdy na nic, a teraz zauważyłam od paru dni że jak coś zjem( tylko nie doszłam do tego co to- wydaje mi się że pomidory) mam taką kaszę na buzi po bokach i zaróżowione, a po parunastu minutach to schodzi. dziwne jakieś....

a wczoraj na prima aprilis wygrałam w mini lotto 3 :)
 
Do góry