reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Justyna - odwiedzaj nas odwiedzaj :)

dziewczyny super, że wizyty ok :) ja czuje się dobrze :) dzisiaj miałam w sumie cały dobry dzie ń, bez żadnych dolegliwości ;)
Ewel - gdzie to zdjęcie Twojej fasoleczki? :) przeczytałam Twoje wpisy a nie widziałam...
 
Ostatnia edycja:
ooo jaki bąbelek kochany :D
a to jeszcze mnie oświeć hihi gdzie są zdjęcia testów i usg? bo ja jakas rozkojarzona chyba jestem, bo nie widze... ;)
 
cześć dziewczyny, dziś udało mi wcześniej (znaczy ze równo o 17-00 wyjść z pracy). mam straszne bóle głowy od kilka dni (po zmianie czasu nie wysypiam się, a kawy już nie pije), i jestem bardzo drażliwa, aż nawet szefowa dziś zapytała czy coś się dzieje. powiedziałam tylko ze złe sie czuje, bo o ciąży nie chce jeszcze mówić. dobrze ze Święta idą to odpocznę sobie :)
 
reklama
Dziewczynki, ale mamy piękną zimę tej wiosny.
Sylka dobrze, że już lepiej się czujesz i trzymam kciuki abyś już całkowicie wyzdrowiała i jakoś wytrzymała w pracy.
miniaaaa dużo zdrówka dla Was. A to jakaś jelitówka Was dopadła? Jak tak to strasznie Wam współczuję, to dziadostwo tak wymęczy cały organizm :crazy:
Dziewczyny tak kusicie tą colą, a ja staram się unikać gazowanych napojów. I chyba będę musiała sobie ją kupić.
natka00 co do alergii w ciąży, to kiedy byłam w poprzedniej ciąży, to właśnie wyszła mi alergia na ostre potrawy, wysypywało mi cały język, a po chwili ustawało, wcześnie też żadnej alergii nie miałam.
A teraz co u mnie. Otóż ginekolog zrobił mi USG dopochwowe i fasoleczka rozwija się prawidłowo. Ma 2,6 cm i jest to 9 tydzień i 3 dni. Serce fasolce bije jak dzwon i do tego machało do nas rączkami. Coś cudownego. Jutro z rana idę porobić wszystkie badania i za 2 tygodnie mam już kolejną wizytę ginekologiczną.
 
Do góry