reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

A ok dzieki bo tak mnie ten moj lekarz zaskoczyl. Robil mi tez usg dowcipnie prawie za kazdym razem robi ja to mam zaraz schize ze moze cos tam widzi ale nie chcenie martwic bo widzi ze ja to i tak mega panikara.
 
reklama
Kawę oczywiście ze mną jak nie ma się problemów z nadciśnieniem. Oczywiście max od 200 do 300mg na dobę to jakieś 2 kubki kawy z 2lyzeczek płaskich chyba że ktoś pije herbatę ona tez ma kofeinę to wtedy 1kawa dziennie cola tez ma kofeinę kobietki:)
Cytologie można robić jedynie na samym początku ciąży np w 6 tyg są lekarze którzy uważają że poczekać z nią lepiej na późniejszy etap ciąży
Ja miałam Cytologie robiona w sierpniu jest ważna rok i chyba będę musiała mieć niebawem powtórzona jak myślicie?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Sylka nie miałam 1 a 2 grupę ale doktorka moja mówi ze 1 mało kto ma nie wiem ile w tym prawdy

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ja kawy nie pijam więc nie mam z tym problemu...
A co do cytologi to w pierwszej ciąży miałam robioną normalnie i miałam 1 grupę a teraz robiłam w lutym więc chyba nie będę musiała znowu robić
 
Ja cytologi w ciąży nie robię ostatnio wyszła mi dobra u mnie tez albo zaparcia albo odwrotnie co do wywoływania porodu to ta herbatkę z malin mozna zacząć pic wcześniej tak z 2 tyg mozna tez zrobić sobie mocna sypana kawę bo działa przeczyszczająca tez może przyspieszyć juz pisałam o ananasem on tez dział skurczowo skakanie na piłce takiej dużej trochę tych babcinych sposobów jest :)
 
Jak. Ważna jest rok to moja w listopadzie juz nie ważna i boję się że do porodu mnie nie przyjmia he musze przypomnieć doktorce chyba o cytologii

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Robi sie cytologie w ciazy? ?? Bo ja dzis mialam zrobiona lekarz mowil ze moge lekko krwawic.
u mnie to norma ze sie robi, ale tez ostrzegają zawsze ze mozna krwawic i ze to normalne. teraz mialam robiona na pierwszej wizycie ciążowej i z pół dnia lekko plamiłam.

kawe piję, 1 espresso zawsze rano, bez tego grozi mi omdlenie, bo mam ciśnienie max 90/60 :-D

co do płci... w pierwszej ciązy do połówkowego byłam przekonana przez lekarza ze to dziewczynka, w drugiej juz bał mi sie mowic, ale potem to co zawsze widziałam na połówkowych to na bank byli chłopcy i to sie nie zmieniało :)
 
reklama
Pije rozpuszczalna 2-3 dziennie. To szkodzi? Z tego co wiem taka mozna.

Mi lekarz nic nie mowil ale nie raz slysze ze nie pozwalaja. Moze wtedy kiedy cisnienie jest za wysokie albo wyniki zle.. Nie wiem. Ja wyznaje zasade se jak lekarz mi nie powiedzial ze mam czegos nie jesc/nie pic to moge ;) o kawie nuc nie mowil ale skoro nie pilam przed ciaza to teraz tez nie pije
 
Do góry