reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Ostatnia @ byla 01.02.2015. Moj zaczyna z tekstami cholera jak my sobie z kasa damy rade itp. Wiecie poki bylo samo staranie to mu sie podobalo :-)

Ja uwazam ze jak jedno utrYmujemy to 2 twz damy rade
 
reklama
Oboje pracujemy ok kokosow nie zarabiamy ale wspolnie zawsze mamy 3,5-4 tys wiec tragedi nie ma mamy dom nie wynajmoujemy
 
Patrzcie taraz jaka przepasc te 2 tyg w 7 tyg juz mozna uslyszec serduszko dzidzia juz jest dzidzia a nie jajkiem a pozniej 2 tyg nie robia roznicy i ta co ma starsze o 2 tyg moze urodzic pozniej
 
Claudia to ja nie rozumiem Jego podejścia zwłaszcza że dziecko wystarane. Ludzie naprawdę w gorszych warunkach sobie radzą. Chociażby my. Ja co prawda jestem wstanie załatwić sobie świadczenia bo jestem na wychowawczym,a mój co prawda pracuje ale mamy mega kredyt hipoteczny i mieszkanie 3 pokojowe. Nie wiem jak to będzie z miejscem.
No różnica niesamowita ja idę w poniedziałek do lekarza a we wtorek zacznę 7 tydzień więc liczę na serducho i na dobre wiadomości.
W ogóle to podziwiam kobiety które mają takie maluszki roczne i półtoraroczne i decydują się na kolejne dziecko. Dla mnie moje dziecko jest jeszcze malutkie a tutaj kolejne. Chyba nie kwalifikuje się na matkę Polkę :-D
 
reklama
Do góry