reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Malaja mam lusterko i go widze a on mnie :) mamy tez z tego zabawę jak stoje na swiatlach albo przejeździe.
Ja dlugo myslalam nad fotelikiem i wybralismy tylem a dokładniej obrotowy. Mam nadzieje, ze go w koncu przyslali. Gdybysmy nie dostali tego zastepczego to bym sie wycofala i kupila gdzie indziej. Mam nadzieje, ze glowka nie bedzie mu opadac.
Podobno te fotele trzeba mierzyć do samochodu bo nie zawsze nadają sie do danej marki.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kupiłam fotelik!!! Ulga!
Mamy Axkid kidzone montowany na pasy. Właściwie nie brałam go pod uwagę, ale jak mi facet zamontował w samochodzie to od razu było widać, że to jest to!
Będziemy wozić tyłem i bardzo jestem z tego zadowolona. Żałuje, że starsza nie miała takiej możliwości bo teraz widzę, że to jednak na 100% lepsze dla dziecka.

Olcia- ten Twój jane grey jest piękny, bardzo funkcjonalny i cena nawet znośna, ale kurcze nigdzie go nie ma. U nas miał być w pn w sklepie, ale nie na 100% więc już nie mogłam czekać. Gdyby był pewnie bym kupiła bo naprawdę fajny...
 
Malaja, super! Ja niestety na swój czekam juz dwa miesiace! Dali nam zastępczy ale co z tego. Czuje się oszukana. Dzwoniłam na początku czerwca i już lada moment miał być. Nie wiem czy nie bede zmuszona kupić inny model bo na pewno ten nie spełnia moich oczekiwań.
Rozumiem, ze Ten AXkid nie jest obrotowy skoro na pasy. Można wiedzieć ile placiliscie? Bo będziemy pewnie musieli za jakis czas kupić drugi na pasy do samochodu dziadków.
Jeśli nie masz lusterka to polecam :) u nas ogólnie jazda tyłem nie stanowi problemu i jestem zadowolona, ze udało mi sie męża przekonać.

Sent from my HTC One_M8 using Forum BabyBoom mobile app
 
A jaki masz ten zastępczy.? Nasz kosztował 1700 stargowalam na 1600 z lusterkiem gratis. Kupiliśmy na pasy bo właśnie nie wiem każdym aucie jest isofix np w męża służbowym nie ma. I mam przekładamy przód tył do 24 kg
 
Ja mam przodem bo dużo jeżdżę sama z małą długie trasy, lubie ją widzieć , bo pije i czasem je ciastko , różne bywa. A i podać jest mi łatwiej .
Z nocnikiem też się cieszę , były dwie noce suche ale trzecia już mokra.

Młoda mówi kilka nowych słów między innymi ładnie dajj - tak to było da, i choć tu . Potrafi już czasem połączyć mama choć tu.
Ale wciąż tego mało .
Ostatnio jak czegoś nie dostaje , albo coś jest nie po jej myśli to tak strasznie się wkurza , zaczyna płakać przeraźliwie i aż się trzęsie , noo masakra po prostu.
Rządzić chce , wybiera gdzie idziemy a gdzie nie .
No i wzrostowo to ona duża jest bo widzę na placu zabaw jak dzieci trzy letnie są dopiero w jej wzroście , no albo ona jest w ich :p
 
Ja teraz przy wyborze tego fotelika zafiksowałam się na punkcie bezpieczeństwa i postanowiłam, że koniec z jedzeniem i piciem podczas jazdy. Zobaczymy na ile uda mi sie wytrwać w tym postanowieniu.
Dziś wiozłam małą ze żłobka i w lusterku super ją widać. Cieszyła się do mnie całą drogę. Na razie jestem zadowolona z tego fotelika.

A NaNa8 jedziecie w końcu na jakieś wczasy? My samochodem byliśmy raz- 12 godzin jazdy i generalnie było raczej źle. Niby dzieci spały ale obudziły się o 6 rano i potem ten dzień po nieprzespanej nocy był raczej kiepski.
Polecam samolot zwłaszcza jak dziecko podróżuje jeszcze za darmo bo to ostatnia taka szansa. Ja nie wiem czy nie wybierzemy się jeszcze gdzieś we wrześniu by się załapać na darmowy przelot dla małej bo płacić 100% za lot dla 4 osób to już drogawo...

A podróż samolotem super sprawa- odprawa i pobyt na strefie bezcłowej to dla dziecka frajda. Potem lot 2- 3 godziny i po sprawie...
W samolocie kolejny plus taki, że oboje rodziców zajmuje się dzieckiem a nie tylko jedno bo drugie prowadzi...
 
reklama
A co do nocnika. Starsza miała 13 miesięcy, a 14 gdy pozbyliśmy się pampersów również na drzemce w dzień. Z nocą było gorzej bo czasami tydzień dwa potrafiła nie sikać, a potem kilka nocy z rzędu pampers mokry. Dopiero miała 20 miesiący jak na noc nie zakładaliśmy ale jakiś czas budziła się w nocy na siku.
 
Do góry