reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Czy któremuś dzieciaczkowi wychodzą trójki czy czwórki... bo mojej wyszły juz jakiś czas temu następne po dwójką ch ze sporą przerwę... I dzisiaj mi koleżanka powiedziała ze moje dziecko ma czwórki i trójka dopiero zaczynają pomiędzy nimi wychodzić... byłam pewna że to trójki a potem jak wyjdą czwartki to rata przerwa się zmniejszy...
 
reklama
Chodziło mi ze o 2 w nocy zjadła 300 ml a potem o 7.30 280 ml... 7 30 ml to przez dwie doby nie wypija z reguły... bo pije zazwyczaj jedna butle...
 
Tak to już jest ze gdy jest potrzebne to nie ma... a jak jest to się nie korzysta... ja akurat miałam krótka przerwę między ubezpieczeniem z urzędu pracy a tym z ZUSu z działalności mojego męża i akurat wtedy byłam u dentysty niby na nfz ale jak zwykle doplacalam za lepsze wypełnienie... noi dentysta chciała żebym przyszła to wyjaśnić ale jak zwykle brak mi czasu...
 
Moj tez ostatnio na noc nie chce jesc, zjada czasem i 50ml. Spi do 7:30-8. I nie domaga sie jedzenia jak wstaje. W nocy raz spi bez niczego od 20-21. Po szczepieniu trochę się przebudzal ale na chwile.


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, szukam inspiracji prezentowych na Mikolaja. Dostanie pieska hau hau od cioci, od dziadków ciągnik safari z dumel discovery a od nas sama nie wiem juz co :( Myslalam o czymś z drewna, np. Klocki. Na imieniny kupilam mu przyjaciele z wanny z FP

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie ostatnio w sklepie zabawkowym "zaczepiał" pluszowy kot. ciekawe czy to ten ;) wydawał się fajny tylko nie wiem czy dla takiego rocznika ten akurat byl ok.

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któremuś dzieciaczkowi wychodzą trójki czy czwórki... bo mojej wyszły juz jakiś czas temu następne po dwójką ch ze sporą przerwę... I dzisiaj mi koleżanka powiedziała ze moje dziecko ma czwórki i trójka dopiero zaczynają pomiędzy nimi wychodzić... byłam pewna że to trójki a potem jak wyjdą czwartki to rata przerwa się zmniejszy...
Mojemu po dwojkach wyszly wlasnie chyba czworki, dokladnie nie wiem bo nie da zagladnac ale raczej nie piatki. I tez mial przerwe a teraz przebila sie trojka jedna.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry