reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Jaki duży :) Ullaa :)
Wszystkiego naj dla Wnuczka dla malutkiej.
Pierwszy roczek na naszym forum?
Malaja koleżanka ma tris 21 1:300, a usg ok. Zastanawia się ale się boi, boi się u w tą i w tą stronę. Tez miałaś ryzyko?
 
Moja tez zaczyna chodzić do tyłu, przy jezdziku się Nauczyła.
Ale przestała mi mówić... Mowi tylko mama i tata, nic więcej :(
Z łóżka pięknie juz schodzi, szafki i szuflady juz wszystkie otwiera i nosi buty non stop.
 
1477568891-1d1mld.jpeg


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś byłam u mojej rodzinnej dr i powiedziała ze te 60dni opieki należy mi się jak psu buda :) w odróżnieniu od pediatry, która chciała mi dać 3-4 tygodnie. Zastanawiam się co robić, czy wykorzystać te 60dni za ten rok i nie brać urlopu za 2015 (tak radziła). Planowałam isc na zwolnienie od 23 listopada. Muszę to jeszcze przeanalizować...ale kamień mi z serca spadł, posiedzę z nim jeszcze spokojnie te parę miesięcy i będziemy pracować nad kolejnym bobasem

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekam do roczku z obcinanie ale duzo osób bierze go za dziewczynkę przez te włosy. Mam też problem bo ja uczesze a one w cały świat się układają. Jakby to była dziewczynka to jakieś spinki a tak.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry