reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Ja juz używam od dawna tej soli... kupuje w sklepie ala ekologicznym który mam na własnym podwórku jest nie co droższa chyba 6 zł za pół kilo ale jeśli wierzyć co piszą na ten temat to na pewno dużo zdrowsza...
my dopiero jutro wracamy do gotowania zupek po chorobie wróciliśmy juz do kaszek i jajka...
ja myślicie można dodać jagód do kaszki... dostałam dzisiaj cały słoik od sąsiadki... z malinojezyna juz robiłam. ..
Ja dawalam ale takie sloiczkowe.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej już wiem skąd mój spadek formy. Okres się zbliża .....któraś pytała o zupę brokułów. Gotuje marchew i pietruszkę. Jak będą miękkie wrzucam ryż lub ziemniaki. Na koniec brokuły. Mięsko gotuje osobno. Potem blenduje i gotowe. Dodaje jeszcze troszkę masła i szczyptę soli. Mięso nie własne a z mięsnego. Reszta z warzywniaka. Gotuję na dwa dni.
A mieska jak duzo?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mięsa na oko. Była to pierś z kurczaka. Oczywiście nie xała :-) Średniakowi kupiliśmy chodzik ale nie używał. Teraz daruje sobie zakup chodzika dla małej. Właśnie,sezon jagodowy w pełni dajecie maluszkom jagody? Mrozicie zupki?
 
Chodzika nie będę używała
Jagody mała zajada takie ze słoiczka i jako składnik soku.

Dziewczyny ja chyba mojej kupię kask i zacznę zakładać na głowę. od kiedy nauczyła się klękać klęka mi przy meblach, przy oknie, przy mojej nodze. Dzisiaj tak mocno upadła na głowę że tylko gruchnęło, płacz okropny. Wczoraj podobnie mocno uderzyła się w ścianę. Guza ani siniaka nie ma, ale boję się, żeby jakiegoś krwiaka nie miała :( A na podłodze mamy kafelki a nie panele
 
Chodziki używać nie będę... Nadia dostała od chrzestnej taki pchacz z fisher price zebra... narazie nie pozwalam Jej pchać tylko pięknie o stabilnie nauczyła się przy nim wstawać ma wiele różnych zabawek tańszych i droższych ale przy tek zebrze spędza codziennie godzinę albo i dłużej... szczerze polecam... ma mnóstwo funkcji śpiewa uczy liter cyferki itd. Na allegro można zamówić... typowych chodzikow używać nie będę również słyszałam że są nie zdrowe na kręgosłup i biodra a poza tym mój ortopeda powiedział ze dzieci nie powinny chodzić w chodzikach tylko jak najdłużej na czworaka w ten sposób wzmocnią sobie mięśnie kręgosłupa do momentu w którym zaczną chodzić na dwóch nóżkach...
 
reklama
Tylko moja juz chodzi przy meblach przytrzymując się tylko jedna ręką... za ręce jej prowadzić nie zamierzam... zdaje sobie sprawę ze powinna się przy najmniej dwa miesiące jeszcze wstrzymać ale dziecka zatrzask na sile się nie da...
 
Do góry