reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Justynka trzymaj się w tym szpitalu. Serduszko bije dzieciątko. Tygodnie przyrastaja prawidlowo. Mysle ze mozesz odetchnąć. Dawaj znac co i jak :). Ewel jutro ide sie wcisnąć do gin to mi wyznaczy termin ja bym chciała we środę po swietach. Zobaczymy. Dam znac jutro.
 
reklama
Ja dzisiaj robilam badania na hiv, morfologia mocz glukoza tsh i jeszcze jednomjakies i 120 zl poszlo a w pt wizyta bedzie 130 . na przyszly miesiac zostawie sobie cytologie i zrobie procz podstawowych tez hcv i moze toksoplazmoze . utrzymanie dziecka jest drogie a zaczyna sie juz od samego poczecia
 
Dziewczyny, jestem przerażona!!! Poszłam do toalety i zobaczyłam na papierze brązowy śluz. Czy to coś groźnego? Nic mnie nie boli ale jestem taka zdenerwowana :( Nie wiem co mam robić.... Czekać? Poradźcie coś
 
justa trzymaj się dzielnie :-) trzymam kciuki ...
kasieczna jeśli Cię to niepokoi to idź do lekarza albo jedz na oddział.

ja dziś też byłam w laboratorium. zrobiłam mocz, hiv , weneryki, i jeszcze parę innych badań.

ogólnie dalej jest mi zimno lekko tracę głos i mam od dziś katar. więc przeziębienie się rozwija.
 
Kasieczna idz do lekarza i to juz moze to nic moze jakas pierdoła a moze musisz dostac szybko jakiws leki
Dziewczyny a jakie weneryki robicie bo mi w poprzedniej ciazy tylko hiv i hcv
 
reklama
Do góry