reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Kinia no ja też nie wiem co to było, bo nie miało ani zapachu, ani koloru. Niby byłam na tej IP, ale jednak nie do końca mnie ta wizyta uspokoiła. Zwłaszcza, że brzuch się okropnie stawia i kłuje. Może to z nerwów

Gosikkk to rzeczywiście trafiła Wam się super okazja. Wózek wygląda bardzo ładnie.
 
Ja spr paskami jak mam wątpliwości, można kupić takie w aptece testy co wykrywają wody.
Ja mam dużo. Wodnistej wydzieliny. Czasami czuje ze jakaś kropelka moczu poleci, podobno warto ćwiczyć mięśnie kegla bo inaczej po porodzie nie trzyma się moczu często

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Reni ja się nie dziwię że cię nie uspokoili bo jak mogli na 100% powiedzieć, że to nie wody? Jak na moją logikę to to, że na usg jest odpowiednia ilość wód niczego nie przesądza bo przecież one są na bieżąco produkowane więc poziom się uzupełnił. Oczywiście może się mylę, ale bez testu to chyba nie są w stanie na 100% powiedzieć.
Ja myślę, że to mogły być wody, ale nawet jeśli to poród powinien rozpocząć się niedługo co na Twoim etapie powinno cie wręcz cieszyć :)

No i myślę, że warto zrobić sobie taki test jak Ewel pisze bo jednak jak wody wypłynęły to warto być w szpitalu pod obserwacją. U mnie w szpitalu bardzo dużo się o tym mówi, że jak wody odejdą to trzeba jechać i to od razu a nie czekać, nie brać prysznica, nie stroić :) Tylko w drogę.
 
Ja spr paskami jak mam wątpliwości, można kupić takie w aptece testy co wykrywają wody.
Ja mam dużo. Wodnistej wydzieliny. Czasami czuje ze jakaś kropelka moczu poleci, podobno warto ćwiczyć mięśnie kegla bo inaczej po porodzie nie trzyma się moczu często

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Ewel a to masz takie specjalne wkładki? One są drogie bardzo. Czy masz zwykłe papierki lakmusowe? Podobno takie też się nadają, a ja też planuję sobie coś kupić bo też mam ostatnio "mokro" i czasami się zastanawiam czy to nie wody gdzieś ulatują.

Kegla warto ćwiczyć by sobie poród ułatwić też :)
Ale ja niestety chyba z mojego Ułatwiania, usprawniania, picia malin itd niewiele będę miała bo moja córa nadal ułożona miednicowo. Wczoraj mi się nie ruszała więc uruchomiłam dopplera i jak nic serce sporo nad pępkiem wali...
ech...
 
Witajcie!
U mnie bez zmian, aczkolwiek wieczorem miałam pierwszy raz silne skurcze przepowiadajace. Mąż tak sie przejął ze nawet sie zaczął szykować w razie potrzeby ale ja sie położyłam i zasnelam.
Z tymi wodami to faktycznie cieżko czasem odróżnić co to ale jeśli to komuś pomoże to ja w pierwszej ciazy gdy odeszły mi wody poczułam najpierw takie jakby ,,pierdniecie,, pochwa a potem poleciały wody. Trochę to dziwnie brzmi ale tak właśnie to odczulam. Niewiem czy kazdy odczuwa tak samo bo u niektórych sie po prostu powolutku saczą i wtedy faktycznie najlepiej mieć paski do sprawdzenia.
Malaja moje przyjaciółki miały zwykle papierki lakmusowe i sie sprawdziły.
 
Malaja nie kupowalam wkładek bo mnie cena przeraziła mam zwykle paski laksmusowe, wiem ze tez można kupić test na pH w aptece a jeszcze nie dawno widziałam darmowe próbki chyba tego giintima czy jakoś tak:) no ja spr paskami zamawialam na allegro. Narazie ciągle żółe lub pomarańczowe podobno jak. Wody zmieniają kolor bo jest inne pH na niebieski lub zielony.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reni tez bym sie nie uspokoila, no ale z drugiej strony wiedza co robia....

gosiikk ale ci sie udalo :)

kiniasw kurcze ze tego wozka od razu nie sprawdzili, pewnie jak nie maja na stanie to beda produkowac go na cito, ale nie daj sobie jakiegos z wystawy wcisnac czasem. Ja zamawialam bebetto ale przez sklep. obejrzelismy go dokladnie ale narazie wzielismy tylko fotelik zeby nam juz gwarancvja nie szla, po porodzie dopiero odbierzemy.
z fotelika jestem zadowolona jest super duzy, wiekszy od maxi cosi i nie zaluje ze go jednak wzielismy. jest do 13 kg :) a pamietam ze duzo fotelikow trzeba szybko zmieniac bo sa dosc krotkie i dzieciom nozki czy glowki wystaja ...a tej jest bardzo duzy i lekki :) oby wozek sie sprawdzil tylko
 
reklama
Dddmala maja ten wozek na magazynie ktory ja zamawialam bo ja fakture dostalam poprawna a wozek zly.. wiec dzis o 15 wysylaja kurierem i na jutro bedzie dobry wozek u mnie w domu w pl
 
Do góry