reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2015 :)

Ale ja sie mecze masakra, zrobilam male zakupy i ledwo co do domu doszlam.
Mała sie wierci, boli troche ale trzeba dac rade.
Dziewczyny, czy Wasze maluszki też często mają czkawkę? U mnie do tej pory zdarzało się to sporadycznie, a od około tygodnia mała ma czkawkę kilka razy dziennie. Nie wiem czy to normalne i szkoda mi jej, że tak ją ta czkawka męczy
U nas dzien bez czkawki to dzien stracony. Codziennie pare razy najdluzej to tak z 20 minut. Tez mi szkoda Małej ale co zrobie, nic :/.
 
reklama
Ale ja sie mecze masakra, zrobilam male zakupy i ledwo co do domu doszlam.
Mała sie wierci, boli troche ale trzeba dac rade.
U nas dzien bez czkawki to dzien stracony. Codziennie pare razy najdluzej to tak z 20 minut. Tez mi szkoda Małej ale co zrobie, nic :/.


Czkawka jest calkowicie normalna i dziecka nie meczy wcale - to jest najlepsze cwiczenie przepony ktore pomaga w prawidlowym rozwoju wszystkich funkcji ukladu oddechowego :))) Tak wiec sie nie martwcie tylko cieszcie...wasza macica tez juz trenuje,a dzieciatko tez musi sie przygotowac do swojej najwazniejszej podrozy w zyciu:)
 
Może faktycznie im bliżej końca to czkawka jest częściej. Dzięki uspokoiłyście mnie

Stokrotka ja też jestem taka wypompowana, kondycji zero. Wystarczy, że wyjdę za próg i już tętno mam ok. 110 U mnie to pewnie wina długiego leżenia. Na szczęście już niewiele nam zostało, jakoś to przetrwamy
 
mąż to się ze mnie śmieje i nie wierzy jak mu mówię że córeczka ma czkawkę, rękę jego do brzucha przykładam a on robi takie oczy jakbym nie wiem co mu pokazywała :) ach ci mężczyźni :)
 
Nie martwie sie czkawka bo nawet lekarki sie pytalam czy to normalne :)

W czwartek jade na wymaz i posiew i w sumie to juz koncowka :) jeszcze raz morfologia i mocz :)
Nigdy tyle badan nie robilam jak w trakcie ciazy :p
 
Moi mało mają czkawke albo czasem nie ogarniam bo ten brzuch prawie cały czas faluje bo albo jeden albo drugi albo kombo. Raz przyjaciele u mnie siedzieli i koleżance pokazuje czkawke bo akurat któryś miał i ona żeby jej narzeczony dotknął to tak nieśmiale przyłożył ręke i mówi... no czuje ale to chyba bicie serca hehehe ;)
 
reklama
Ja nie nie odróżniam czkawkę, w sumie tez czasami mam wrażenie ze to bicie serca, możne faktycznie to czkawka:)
Juz zrobiłam 4 pralki rzeczy dziecięcych (akurat zdążyłam jak słoneczna pogoda była). Teraz myślę jak by zacząć to prasować.
 
Do góry