reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
my 5 urodziny córki obchodzimy w najbliższą niedzielę, to co wtedy przy porodzie przeszłam to chyba do końca życia nie zapomnę :( chcę za wszelką cenę tego tym razem uniknąć
a po dzisiejszej wizycie wszystko dobrze - a przynajmniej pani dr powiedziała że jest dobrze. nie wiem czemu nie powiedziała że jest bardzo dobrze, coś na myśli miała ale już nie dopytywałam bo mi tyle mówiła że chyba więcej bym nie spamiętała. córka przybrała przez tydzień i teraz waga ok 2 kg. ja do przodu jestem 6 kg.
pytałam o poród (chcialabym cc - boję się po pierwszym porodzie podchodzić do naturalnego sposobu) to powiedziała że mam się nie stresować i że w odpowiednim czasie będzie rada więc nie wiem co to znaczy :( poruszę temat za 2 tygodnie na następnej wizycie
 
Kachha nie szukaj dziury w calym :) a co do cc to pewnie dr poki co nie moze ci wypisac skierowania wymyśli cos pod koniec bo względy psychiczne to chyba tylko od psychologa/psychiatry? Aleeeee sie wkurzylam wypadla mi plomba druga w tym tyg. Choleeeera czeka mnie wizyta u dentysty wrrrrr. Myślałam ze zęby mam z głowy do konca ciazy :[
 
Tak niby się nie stresowac tymi skurczami i bólami ale mi się wydaje że warto dmuchac na zimne . Moja SIS w 33 TC miała poprostu bol brzucha zlekxewarzyla to bo nie był silny przespała z nim do 3 nad ranem i obudziala się już że skurczami i bólem ostrzejszy oczywiście na IP nie jedzie bo wiele kobiet tak ma i nic się nie dzieje .Gdy już pojechała do szpitala było za pozno urodziła córkę. Mało tego przy drugiej ciąży tak samo i znowu wcześniek 34 TC . Jak boli jak jest niepokój lepiej to sprawdzić a już napewno nie patrzeć na inne kobiety.Bo kazdy organizm inny.
 
sylka skoro Ci zęby siadają to znaczy że mały wyciąga z Ciebie wapń. powinnaś dużo sera żółtego jeść.
mój synek ma nowy rower i wybrałam się z nim na przejażdżkę i teraz się źle czuję. do tego zrobiłam taki dobry obiad że za dużo zjadłam. ogólnie masakra.

ja nawet przez chwilę nie pomyślałam że mogłoby mi się coś sączyć innego niż moja własna prywatna wydzielina.
 
Miniaa mali wyciągają ;) jak ktos mowi w liczbie pojedynczej to mi tak jakos dziwnie a co gorsza potrafie do kolezanek w pojedynczej ciazy mowic w liczbie mnogiej jakby to kazda ciaza byla podwójna hihi ;) a tak calkiem serio to nie wiem czy to wapn czy moje zamilowanie do cukierkow mietowych. Jem ich na potege i czesto gryze
Nie wiem co mnie opetalo na te cukierki ale mietowy smak w ustach mogłabym miec non stop. Yhhhh juz wiecej nie bede gryzla :/
 
Wrocilam od fryzjera, od razu lepiej :) juz nie strasze :-D

ja po porodzie musze znaleźć czas na dentyste i rehabilitacje,a pozniej inni lekarze.

Dzisiaj z fryzjerka rozmawialam o porodzie itd. i mi opowiadala jak ona rodzila 17 lat temu to nie miala nic przygotowane, a teraz kobiety sie stresuja ze musi byc torba, i wszystko. To jej powiedzialam ze tak jest lepiej a z drugiej strony teraz kobiety w ciazy ktore sa na L4 maja wiecej czasu na rozmyslenia haha :)

A i jeszcze mowila, ze jak jest zgaga to dziecko bedzie mialo duzo wlosow hahaha :p
 
Cześć :)

mama290 wszystkiego naj dla córki :)
ewel nawet nie wiedziałam o istnieniu takich pasków. Myślałam, że są tylko wkładki.
stokrotka oj zazdroszczę fryzjera :) też się muszę wybrać. Poprzednio zero zgagi a syn urodził się z bujną ciemną czupryną :) hehehe

Byłam w szpitalu. Zmierzyli spojenie. Na szczęście jest w normie. W 36 tygodniu kolejna kontrola :)

Muszę przyznać, że ja bardziej stresuje się tą ciążą i porodem niż poprzednio. Pewnie dlatego, że wiem czego mogę się spodziewać i jak to wygląda. Wiadomo, że każdy poród jest inny ale wtedy szłam na żywioł, wszystko było nowe. Głupie myśli mnie nie opuszczają...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny polozylismy sie z mlodym bajke ogladac o 17 i wlasnie sie obudzilismy oboje masakra tak mi sie dobrze apalo jemu tez ale teraz jak ja go na noc poloze a rano do przedszkola.

Mi mala tak aie dzisiaj tylkiem rozpycha ze az smiac mi sie chce ciagle ta dupka wystaje .

Ja paskow nie bede kupowala raczej, zaczynaj 35 wiec ja juz do tego podchodze niwch bedzie co ma byc
 
Do góry