reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mama_32, bardzo slabo :( dlatego zawsze prosze wczesniej to skierowanie, bo mniej niz za 30 dni trudno o termin. Chyba nie mam szans na usg w 37 tygodniu tam, jak dopiero 15/10 mam wizyte, nie bedzie terminow przed porodem na bank na usg.
 
reklama
Mój mały czasem też potrafi być niezłym leniuszkiem szczególnie jak nieraz cały dzień chodzę to potrafię nie czuć ruchów przez parę godzin. Inna sprawa że chyba nie wszystkie ruchy się czuje bo jak ostatnio byłam na usg to lekarka nie mogła go zmierzyć tak się wiercil a ja tego nie czułam.
A tą położną środowiskową to można sobie wybrać dowolną? Nie trzeba z przychodni do której się chodzi?
 
Mama_32 - dzwoń do nich, niech szukają czegoś dodatkowego. Ja jak nie ma dostępnych wizyt w Medicover to zawsze się kontaktuję i mi znajdują ostatnio ginka powiedziała, że chce mnie widzieć za 2 tyg, w systemie nic nie było a położna mi znalazła.
Claudia, fajnie, że w przedszkolu już OK. Najgorsze zapewne za Wami!
 
W lux medzie nigdy nie potrzebowałam skierowania na usg.
Mam rozpiske od lekarza na wszystkie badania z uwzglednieniem usg i ide/dzwonie do rejestracji i umawiam termin usg. Potem przed wizyta pokazuje ksiazeczke ciazy + ta kartke zrozpiską :) i gotowe.
Termin na usg do lekarza ktory chodze jest 2-3 tygodnie ale zawsze ustalam wczesniej

A tą położną środowiskową to można sobie wybrać dowolną? Nie trzeba z przychodni do której się chodzi?
Dowolna, nie ma rejonizacji :)
 
Ostatnia edycja:
Bez sensu ze bez skierowania nie można się umówić.. Ja juz w 30 tyg umówiłam się na usg w 37tyg i bez skierowania nie musze mieć by się umówić... Chore

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
W lux medzie nigdy nie potrzebowałam skierowania na usg.
Mam rozpiske od lekarza na wszystkie badania z uwzglednieniem usg i ide/dzwonie do rejestracji i umawiam termin usg. Potem przed wizyta pokazuje ksiazeczke ciazy + ta kartke zrozpiską :) i gotowe.
Termin na usg do lekarza ktory chodze jest 2-3 tygodnie ale zawsze ustalam wczesniej

hm, moze gin w systemie wypisuje to skierowanie, bo na recepcji bez skierowania to nawet na badania nie zarejestruja. Chyba ze u was jakis inny system.
 
cheetah, a dostalas na poczatku ciazy karte ciazy i rozpiske badan?
Nie dostalam zadnych skierowan bo loguje sie na portal pacjenta a tam nie ma zadnych skierowan.
Moze to zalezy od pakietu, nie wiem...
 
Mam nadzieję że z moim małżeństwem wszystko dobrze bo ją strasznie schizuje przez te ruchy :( dziś od 7 :00naliczylam 8 w między czasie trochę sprzalam obiad itd i mało tych ruchow a dużo leże . ja zeswiruje chyba
 
reklama
Finkemma wiem jak to jest... Kiedyś mała się nie ruszala z 2h i panika taka... Doktorka mnie pocieszyla bo. Pow ze takie przerwy mogą być gorzej jak. By nie stop fikala to. Wtedy można się martwić ze coś jej dolega tam

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry