reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Jestem i ja:-) jakoś czasu mi brakuje!

Co mi się przydarzyło:szok: w sobotę położyłam małego spać i poszłam się kąpać. Stoję pod prysznicem i słyszę okropny płacz Tymka! Jak wyskoczyłam z pod tego prysznica... wpadam do sypialni a jego na łóżku nie ma:szok: Spadł z łóżka i wpadł w taką szparę pomiędzy łóżkiem a drzwiami balkonowymi. Ja prawie na zawał zeszłam. Sprawdziłam czy nic nie jest złamane, rozcięte, guza żadnego nie ma, obserwowałam czy może wstrząśnienia mózgu nie ma:szok: o matko! to było straszne. Ale nic mu nie było. Przestał płakać i było już ok. Coś w tym prawdy jest że dziecko jak kot na 4łapy spada:-) Uffff
Aż wydaje się to niemożliwe bo ja obstawione mam całe łóżko ale on i tak sobie barykadę moją rozwalił i bach!
A o spaniu w łóżeczku nie ma mowy:eek:

W nocy mieliśmy dziś taką ulewę i burze że mało co spałam bo myślałam że to koniec świata jest!
 
reklama
Ja pamiętam jak Kuba po raz pierwszy spadł z łóżka. Nic się nie stało, choć spadł głową blisko roweru i metalowych pedałów. Od tamtej pory ani na minutę nie zostawiam go na łóżku.

Co więcej - wczoraj opuściliśmy podstawę łóżeczka do najniższego poziomu, bo młody zaczął się niebezpiecznie przechylać za barierkę i szukać kolanek podpórki, po której mógłby się wspiąć. W ogóle ostatnio straszmy z niego alpinista. Wspina się po wszystkim, wszędzie przelezie, żadne prowizoryczne zapory nie pomagają.

W weekend Kuba strasznie się rozgadał. Do ba i ma doszło ta, da i nia. Teraz trajkocze jak przekupka. No i mam wrażenie, że strasznie szybko rośnie. Jeszcze dwa miesiące temu jak stanął pod stołem, to tykał czubkiem blatu. Teraz jak staje przy stole, to brodę ma prawie nad blatem! To tempo jest niesamowite!

No i wczoraj byliśmy u pani doktor na echo serca. Okazało się, że te szmerki to nic poważnego, mamy zdrowego synka. Uff
 
olii Oj współczuję Ci tego strachu!!!! Na szczęście się nic nie stało!!!!:) teraz to trzeba uważać na maluchy bo są takie szybkie.
babyduck ja wczoraj również opuściłam łóżeczko najniżej bo mała zaczęła wstawać i się wychylać- cwaniara. Powiem Ci,że od paru dni równiez dużo nawija i ciągle w kółko ma ma, ta ta , ba ba :) najwięcej tata nie wiem dlaczego jak tatusia mało co widzi.......

A mojej te zęby idą idą i wyjść nie mogą!!!! już ma na maxa rozpulchnione te dziąsła i widzę jak cierpi bo ją bolą.....aj
 
Hej a ja już znów nie wiem co robić :( młody od wczoraj ma biegunkę dziś już z 10 razy. Byliśmy u naszego pediatry kazał odstawić antybiotyk i przyjść jutro. Jak nic się nie zmieni to chyba do szpitala.. To chyba reakcja na antyk. Mam nadzieję że mu przejdzie !!! Trzymajcie kciuki !!
 
gochaa - ja bym pewnie spanikowała i pojechała do szpitala. Mam nadzieje, że minie szybko ta biegunka. A podajesz probiotyk? Może jeszcze jakieś elektrolity do picia ? Jaki antybiotyk dawałaś?
 
Pati u nas z zębami podobnie jak u was:eek:
Mój mały dziś pierwszy raz zrobił na czworaka 2kroki:-) ale na tym się skończyło:-D Ale ogólnie jest tak ruchliwy że nie ogarniam:-D wiercipięta mały.
Właśnie teraz robi sobie drzemkę.
 
Mdmd a czym zbojasz mu goraczkę. Kurcze to nie fajne jest.. Zdrówka dla Was.
O tym zasiłku nic nie wiedziałam. Teraz jestem na L4 i chyba tak zostanie :)


Witaj Basiu :) U Lenki juz 9 miesięączków stuknęło :)

Olli horror... Niestety chyba kążdemu sie to zdarza. U nas jeszcze nie... Teraz kiedy rano bawimy sie na łózku i musze wyjśc z pokoju to mimo, że maly prawie się nie przemieszcza, sadzam Go na podłodze. Zacznie raczkować to pewnie nawet siusiu nie wyjdę ;-)


Gochaa kazal odstwic antbiotyk, a tak można? Wiem, ze biegunka i wogóle,ale... Jak Franek źle znosil antyk (te wymioty i biegunka) to Go bardziej nawadniali. Ja wiem, że On był w szpitalu i tak, ale no nie wiem. W sumie to się nie znam. Zdrówka &&&&&&&&&&&&


Zrobilam dzis badania krew, mocz i odpoczywam, póki maly spi, bo padam po nocce. Jest tak cieplo, że Franek budzi się w nocy i strasznie drapie, okropnie. Zwykle zaspia dopiero po ok 2 h...
 
Jejku jakos dziwnie mi dzisiaj dziala BB.

MIKUS MA ZEBA...A RACZEJ DWA... JEDYNKE GORNA I DOLNA!!!! NARESZCIE... juz wczoraj sie dziasla pekly... szybko powiedzialam Mezowi,ze widze,ze sa i,ze musi mu juz drugi raz sukienke kupowac. u Was tez taki zwyczaj jest,ze kto zobaczy zeba to druga osoba musi jej cos kupic? :-D Gdzies wyczytalam,ze Wczesniaki z reguly maja zeby miesiac pozniej,niz dzieci urodzone na czas. U Nas Szymcio 8,5, a Mikus 10 miesiecy czyli 6 tygodni poslizgu od brata.

Olii , Babyduck - nieciekawie. Ja nie spuszczam Mikolaja z oczu,ale kiedys jak Szymko byl maly to spadl mi z bujaczka,a siedzialam obok i nabil sobie niezlego guza.... plakalam pol dnia... :-(

Mdmd, Gochaa - duzo zdrowka dla dzieci!

Basia - super,ze urlop udany. Pogode mieliscie piekna!

SYLHA - ZYJESZ????
 
gocha Zdrówka życzę!!!!!!
taycia Wielkie gratki z okazji ząbków !!!!!! My nadal czekamy.....
U nas jest tak ,że nie ważne kto zobaczy to i tak mąż musi mi kupić biżuterię :)!!!!!

Po wielki sprzeciwach z mojej strony to i tak mąż pojechał i kupił małej chodzik :( ja byłam tego przeciwna!!!!!
Mała już zasuwa na czworaka a gdzie może się złapać to staje!!! postęp ogromny :)
 
reklama
Taycia gtatuluje zabkow:)
Pati ja też jestem przeciwko takim chodzikom. My mamy pchacz:)
Gocha zdrowka:)
Mdmd zdrowka:)
Oli mi córka dwa razy spadla z łóżka jak była malutka a i nawet zdarza jej się i teraz. Tak się wiercins łóżku jak śpi.
 
Do góry