reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Pati mnie zatkało :(uratowałaś swoje dziecko aż mnie ciary przeszły. Dobrze że wszystko dobrze się skończyło. Kurcze jak teraz tu zasnąć? Mój mały prawie od początku śpi na brzuchu.....Teraz badania trzymam kciuki żeby były dobre.
 
reklama
Dzięki dziewczyny
Nie wiem wczoraj przez cały dzień płakałam i tuliłam małą... cały czas mam ją przed oczami... nawet nie mogę myśleć co by się stało jak bym się nie obudziła..... aj. Ciężko mi trochę. Dzisiaj w nocy prawie nie spałam, cały czas patrzałam na małą. Juz się nie mogę doczekać kiedy ten monitor oddechu przyjdzie!!! Nawet nie wiem czy dobry kupiłam??? a jaki wy macie??? A tak ogólnie to wszytko z nią jest oki, zachowuje się tak jak zawszę więc o to się nie martwie. Wizyty dopiero mam na 20 sierpnia do neurologa i kardiologa i to prywatnie tak dł€go się czeka!!!! mam nadzieję,że jej nic nie jest a ten epizod się nie powtórzy.
 
Dziewczyny czy wam został brzuch? Teraz po tej drugiej ciąży brzuch mi został wyglądam jak 5 miesiącu:( nie mam rozstępów tylko twardy brzuch jak piłka. Wkurza mnie to strasznie!!!!!!!
 
pati jak minęła Wam noc? przespałaś się choć trochę?
Boże... cały czas o Was myślę, wczoraj mężowi opowiedziałam Wasza historię - był w szoku!
przeglądałam te monitory oddechu, na allegro jest kupa firm, ale na chłopski rozum to najlepsza jest w dużą ilością płytek, żeby "podgląd" był na całym łóżeczku. poza tym chyba lepsze są takie które po 15 sek. sygnalizują, a po 20sek. zaczynają wyć. ale nie mam takiego urządzenia więc nie wiem:-(

maria mi brzuch spadł, zresztą ja ważę mniej niż przed ciążą, czyli na 164cm mam 51.5kg. chociaż jak się najem to taka oponka się uwidacznia.
ale Ty jesteś po dwóch ciążach więc jest inaczej. a stosowałaś taki pas na brzuch - ściągający?

wczoraj po południu siedziałam sama z Zosią, mąż pojechał na wycieczkę z uczestnikami ośrodka z pracy. i wszystko było super, dopóki nie zaczęłam kąpać Małej. po włożeniu do wanienki dostała takiej histerii że szok:szok: chciała wychodzić czym prędzej z wody. nawet przy karmieniu jeszcze kwiliła. myślicie że to przez to że zawsze kąpiemy z mężem razem, a tym razem byłyśmy z Zosią same??
 
kruszka gratulacje! dbaj o siebie.
maria2008 , mi też został brzuch. ale to taki nadmiar skóry bardziej .
my w szpitalu z powodu ostrej infekcji wirusowe j. ale już lepiej i mam nadzieję że w weekend wrócimy do domu. mały śpi teraz więc was podczytuje na telefonie.
 
pati pati , współczuję przeżycia.jednak z dziećmi trzeba być mega czujnym. I bez przerwy.
 
Ostatnia edycja:
Maria mi tylko skóra wisi ale mały wałeczek.
mdm Zdrówka dla Synka!!!!
ostkapa na pewno Zosi coś nie pasowało.... zawsze razem a teraz tylko mamusia... i się zdenerwowała.

Byłam dzisiaj sie zarejestrować u kardiologa ale od razu mnie przyjął. Zrobił USG i sercem wszystko dobrze :)
Jak dla niego to mała miała atak epilepsji ....nie wiem co mam o tym myśleć???? podobno tak u dzieci jest ..... sama nie wiem??? to w dzień też by miała- kurcze. ale wszystko się okaże u neurologa ale dopiero za miesiąc.
Dzisiejsza noc wlekła się strasznie do 2 nie spałam, około 3,30 mąż wszedł do mojej sypialni to aż się poderwałam i zaczęłam szukać małej..... do rana ładnie spała a ja cały czas czujnie. Jestem już wykończona mało snu.....
 
Ostkapa, pati - najlepszego dla dziewczynek z okazji 8 miesięcznicy!

Pati, a mąż nie mógłby części nocy czuwać, żebyś mogła choć trochę się przespać?
 
reklama
babuduck dziękujemy :)
Mój mąż nie chce.... bo musi rano do pracy wstać a po południo tak jest pracą zmęczony,że kładzie się spać na 2 h i moje tłumaczenie,że nie śpię kolejną noc z rzędu go nie rusza......
 
Do góry