reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Multi Gratuluję ząbków :) u nas chyba lada dzień wyjdzie :)

Wy tak o tym morzu i morzu... ja ma 10km i jestem nad morzem raz na rok :) hehehe no w sezonie jeżdżę z synkiem częściej się opalać i chlupać w wodzie :) ale jeszcze teraz nie byłam.

A my jutro mamy chrzciny Agatki na 16 :)
taycia musisz go pochwalić za prezent!!!1 bo następnym razem ci nie złapie myszy... ja w rtym roku kupuję kotka bo wiosną wchodzą nam myszy do garażu ale mój york je łapie :)

Ja wczoraj podchodzę do okna w Agatki pokoju dachowego i co widzę,że w lukę wchodzi pszczołą czy osa... uchylam a tam mają gniazda!!!! nie wiem jak to się nazywa takie na miód chyba!! Masakra jak zaczęłam krzyczeć i wołać M by to zlikwidował a on oczywiście olał sytuacje..... i teraz okna nie mogę otworzyć :( ciekawe jak je wykurzymy.....

Moja od wczoraj nie chce jeździć samochodem drze się, w tym foteliku siada zapierając sie...... i w wózku to samo jak nie miałam problemu z usypianiem to teraz jak idę z nią na dwór to nie chcę się oprzeć tylko siedzi zaparta i nie chce spać.... dziś spała w ciągu dnia 45 min :(
 
reklama
Pati - tak, pochwalilam ja,chociaz nawet nie wiem nawet kiedy wniosla ta mysze. Dobrze,ze byla w miare mala,ale takie lapki miala podniesione...no fuuuuuuuj!!!!!!

Udanych Chrzcinj jutro!!!!

Oli- ja tez sie brzydze myszy, pajakow, jakis robakow feeee ... gdyby byl M.to w zyciu bym jej nie tknela...az mnie ciarki przechodza na sama mysl,ze tam lezala - kolo Mikusia lozeczka!!!!

Zazdroszcze Wam letniej pogody i urlopow. My w tym roku nigdzie nie jedziemy,ale w przyszly tak i chociaz nie wiem co by sie dzialo -JA JADE NA WAKACJE I KONIEC!!!

Ciekawe jaka nocka mnie czeka dzis. Musze byc twarda... tylko wkurza mnie to wstawanie. Czasami musze co godzine do niego podchodzic,a to smoka podac,a po zle sie polozy,a to poglaskac... jejciu....:eek::crazy:
 
Pati udanej imprezki, tzn Chrzcin:-)

Mój mały wczoraj poszedł spać dopiero o 22, obudził się na mleko o 2 a później jak otworzyłam oczy o 6 to on już nie spał. Więc teraz poszedł już na drzemkę a ja muszę się napić kawy:-)
 
Hej dziewczyny daaawno mnie nie było, ale sama jestem, moje oba już raczkują i wstają przy meblach do tego cisną zęby (2do1 dla Kacperka) i Amelii objawia się syndrom lęku separacyjnego, w międzyczasie byłam ponad tydzień bez netu (jak bez ręki!!!) Także na nudę nie narzekam....


nie nadrobię Was bo o tej porze padam na pyszczek...piszecie o ulopach my nadal się zastanawiamy morze czy góry, bo urlop dopiero we wrześniu (teraz za dużo pracy jest) może któraś z Was umie coś polecić w okolicy Międzyzdrojów?!?!?

PatiPAti- najlepiej gniazdo za wszasu zlikwidować i trysnąć brosem na owady, może się ich więcej zbierać.....

Taycia- nasz kocurek ostatnio baaaardzo leniwy aż boję się co to będzie jesienią jak się nie poprawi....

Zdrwóka i buziole dla wszystkich:-D
 
katalina co u Ciebie? ja sobie radzisz??

taycia przepraszam, ale rozbawiła mnie Twoja opowieść o myszce, takiej małej bezbronnej, niewinnej i co najważniejsze nie żywej myszcze... wiem, łatwo mi mówić jak się nie boję gryzonia:-) za to pajątki, o fuj!!!!

iza witamy w szeregach!

pati jeśli to faktycznie pszczoły to najlepiej jakbyś znalazła jakiegoś pszczelarza w swojej okolicy, on by chętnie zagarnął te gniazdko:-) jeśli to osy to może straż pożarna??:eek: jak chrzciny??

my od dwóch dni się nawet wysypiamy, Mała dla odmiany z piątku na sobotę spała całą noc aż do 5, bez pobudki:szok: mimo to byłam już o tej porze wyspana:-) a dzisiejszej nocy obudziła się o 3 i spała do 7.30:szok: może to dlatego że z mężem zamieniliśmy się miejscami. moja połówka łóżka bardziej skrzypi, a ja się strasznie wiercę. może Zosia budziła się od skrzypienia?? poza tym mamy trzeci ząbek:-)
 
A my teraz jesteśmy w górach w okolicach N.Sącza dzieci cały dzień na podwórku od rana do wieczora:)
U nas Igor zasypia 21-22 ale daje go do wózka i szybciej zasypia niż w łóżeczku. Pobudki dalej o 3rano choć czasem się zdarza ze budzi się o 6 ale niewiem od czego to zależy ze raz prześpi noc a raz nie...
Pati jak tam chrzciny:) i gniazdo juz zlikwidowane?
Iza :)
Poczytam i idę spać aaa i oskapa gratuluje zabka:)
 
reklama
Do góry