reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam, czy można się przyłączyć ? Jestem pierwszy raz na tym forum, wcześniej korzystałam z innego ale tam się już od dłuższego czasu nikt nie udziela :( w skrócie coś o Nas : zaszłam w ciążę po ponad 5 latach starań, urodziłam córeczkę, na stałe mieszkamy w Anglii, obecnie nie pracuję zawodowo, staramy się powiększyć rodzinę bo zegar biologiczny tyka :)
pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
 
reklama
ja tylko na chwilkę, my już parę tygodni temu kupiliśmy fotelik dla Małej, taki 9-18kg. niestety w tym mniejszym - przypinanym tyłem do kierunku jazdy - Zosia nóżki już podkurczała. wybraliśmy fotelik Romera King Plus - jest super, polecam. kupiliśmy przez Tablicę, kobitka sprzedawała używany. a na nim praktycznie brak śladów...

ostkapa my też właśnie kupiliśmy romera po długich studiach na temat fotelików ;-) już zapłacony, teraz czekamy na dostawę. Błażejek się w mniejszym mieści, ale za niedługo przestanie (chodzi o ramionka i główkę). Nóżki podobno mogą wystawać do woli i w niczym to nie przeszkadza. Tylko główka nie może wystawać...:sorry:
No i my nowy kupiliśmy. Ja jednak nie chcę ryzykować, że fotelik brał udział w wypadku. Na szkole rodzenia nas "specjalista od fotelików" tak nastraszył, że teraz wolimy nowy jednak i z gwarancją ;-)

Echidna witamy :-)
 
Hej
Ja wybrałam taki fotelik i spacerówkę FOTELIK SAMOCHODOWY TOBI MAXI COSI Wys0 LEGO BONx5 (3357795887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,
a wózek M wybierał ja chciałam inną :( ale jest oki
WÓZEK SPACEROWY ESPIRO MAGIC 2013, SPACERÓWKA, ALU (3353291438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moja Agatka nie chcemi w dzień spać!!! ledwo co ją ululałam dzidziaj i spałą tylko godzinę!!! w wózku nie chce leżećtylko zaparcie siedzi.... jeszcze pare dni temu nie miałam żadnego problemu wychodziłam na dwór i po 5 min zasypiała!!! Co jest???
 
Echidna witamy, rozgość się :) No i powodzenia w staraniach :)

Pati
bardzo fajny fotelik. Mnie sie maxi cosi podobają, ale eMek patrzy tylko na gwiadki w testach bezpieczeństwa. Specerówkę widzialam w sklepie, ale jak dla mie za bardzo designerska. Wole tradycyjny wygląd.

Multi my równiez kupujemy nowy fotelik, bo nie wiadomo jak z tym używanym. Czy wypadkowy, czy nie, ile ma lat, bo plastik tez sie starzeje. Franek w naszym sie ledwo mieści mimo, że drobny jest. Ale my mamy recaro a w nich jest jakoś mało miejsca.
 
Kruszka - sto lat dla Franusia!

Echidna - witamy w naszym skromnym gronie :)

Wczorajsza nocka cudna, Mikus obudzil sie dopiero po 5.30. Od wczoraj Irlandie zalaly upaly. Nie narzekam - bron Boze... korzystamy wiec na calego siedzac przed domkiem...

Milej nocki Mamuski!
 
Echidna- witamy:-D

A Wasze smyki już jeżdża w tych drugich fotelikach? My się przymierzamy do kupna, ale w przyszłym tygodniu jedziemy do Niemiec i zdecydowanie dzieci pojadą jeszcze w tych pierwszych, bo bardziej będą miały pozycję lezącą a podróż długa więc będzie lepiej, bo fakt nóżki wychodzą, ale głóka ma miejsce i na szerokości też jeszcze w miarę....
My się przymierzaliśmy do recaro sport joung 9-36, w aucie "siedzi" dobrze, dzieciaki też dobrze siedziały, ale chodzi nam jeszcze chiico Xpace 9-18 i roan kiwy 123 9-36- ten ma wysokie wyniki w testach zderzeniowych i jest połowę tańszy od recaro ale wiadomo trza dzieciaki do niego przymierzyć i sprawdzić jak w aucie będzie siedział potem zakup....no i też zdecydowanie nowy, bo to już na kilka lat, ammoże i do końca a nie chcemy ryzykować jakiegoś powypadkowego....
Na pewno nas nie interesują żadne cybexy i inne z tą poduszką zamiast uprzęży....

U nas kolejne ząbki Kacperkowi wyszły 2 górne jedynki na raz:-D a Amelia choć jej pierwszy ząbek wyszedł o tydzień wcześniej to nadal jest tylko ten jeden i wolniej jej rośnie jak u Kacperka....
 
Echidna witamy:-):-) kolejna listopadówkę:-) macie już 8 ząbków - wow!!!

multi i kruszka my też zastanawialiśmy się nad kupnem nowego, ale ten co używany kupiliśmy wcale nie jest taki stary bo 2009 rok. Styropiany całe, poza tym też wszystko ok, zatem jesteśmy zadowoleni. co do tych małych fotelików, to wszystko by było dobrze, ale jak my przypinaliśmy fotelik tyłem do kierunku jazdy, to Zosi nóżki trafiały na oparcie naszego fotela i się uginały (miała je "pod brodą")- czyli było jej nie wygodnie. W nowym widać jest jej o wiele lepiej, bo jak wsiada do auta to praktycznie za parę kilometrów zasypia... poza tym więcej widzi, co jest dla niej tez atrakcją.
 
Kruszka My też zdecydowanie na nowy patrzeliśmy a co do gwiazdek to ma 4/5 więc jest oki bo jak nam w sklepie babka oferowała to 5/5 kosztują powyżej 1000zł. Ja również wolę tradycyjną spacerówkę no ale M się uparł.....
Echidna Witaj :)
 
reklama
Taycia- Mikuś to kawał chłopa:-D więc się nie dziwię,że już jeździcie w 2....

U nas upalnie więc się codziennie pluskamy w baseniku...Amelia uwielbia wodę:-) ale ze spaniem się przenieśliśy piętro niżej, bo u góry 25st i nie ma czym oddychać.

Patipati- no właśnie sprzedawcy chcą wiadomo wcisnąc najdroższe, a ten jeden fotelik co mamy na oku ma wysokie testy nie tylko zderzeniowe a kosztuje zaledwie 400zł
 
Do góry