reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Hej wszystkim.
Anii Zosia w porzadku... Ba nawet się nie obudziła (spała akurat) za to ja dziś czuję ból w prawej kostce i w lewym kolanie:baffled: przejdzie..

Noc - bez komentarza -
O pierwszej w nocy poszłam do drugiego pokoju... zosia zostala z tatą... chyba sie wyspałam ;-) ale to i tak mało mało.....


a my dziś mamy 5 rocznicę ślubu! Niestety mąż pracuje... będzie w domu o 23...... :-(
 
reklama
Synus w nocy zrobił mi pobudkę o 3 i tak wytrzymał do 5rano. To dopiero pierwszy ząbek co będzie dalej? aż boje się pomyśleć :p
Teraz to bym poszła spac;)
 
cześć dziewczyny!! Piszę do Was prawie z zaspy... Normalnie tak u nas sypie, że szok!! Nie dało się wózkiem przejechać po tych zwałach..:baffled: chociaż nie powiem, malowniczo to wygląda. Ale bardziej pasuje na grudniowe Święta.
A mokre to takie, że mi na spacerze kurtka zimowa przemokła!! A mam taką sportową impregnowaną..:confused:
Crazy, dobrze, że wszystko w sumie dobrze się skończyło!!
Basia ja właśnie mu podaję pomału marchewkę, jabłuszko i mam zamiar niedługo wprowadzić gluten. Nie wiem czy do tej marchewki mogę mu dorzucić jakiejś kaszki czy kleiku? To się gotuje czy są takie tylko dosypać??:confused: jak ja nic nie wiem o tym. Ale pewnie na opakowaniu będzie.. A i jeszcze chyba Ty, Basiu, pisałaś o kaszce orkiszowej.. Znalazłam taką fajną: BABY SUN Kaszka orkiszowa BIO - po 4 miesiącu http://www.frisco.pl/pid,12367/n,BABY-SUN-Kaszka-orkiszowa-BIO---po-4-miesiacu/stn,product o tej mówiłaś czy masz coś innego sprawdzonego i polecanego? Bo ta mi się podoba bardzo :-)

A mój SYnuś dzisiaj o 3 odłożony do łóżeczka dospał w nim do 6.40!!! Normalnie aż się zdziwiłam. Jak mojemu M zadzwonił budzik to pierwsze szukałam dziecka po lewej i po prawej stronie, a jak nie znalazłam to sprawdzałam nieprzytomnie czy go nie zakopałam niechcący całego pod kołdrę!!:szok::-D Dopiero za chwilę do mnie dotarło, że leży w łóżeczku :happy2:



No i dla wszystkich co obchodzą Święta życzę Spokojnych i Zdrowych Świąt!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Basia ja właśnie mu podaję pomału marchewkę, jabłuszko i mam zamiar niedługo wprowadzić gluten. Nie wiem czy do tej marchewki mogę mu dorzucić jakiejś kaszki czy kleiku? To się gotuje czy są takie tylko dosypać??:confused: jak ja nic nie wiem o tym. Ale pewnie na opakowaniu będzie.. A i jeszcze chyba Ty, Basiu, pisałaś o kaszce orkiszowej.. Znalazłam taką fajną: BABY SUN Kaszka orkiszowa BIO - po 4 miesiącu BABY SUN Kaszka orkiszowa BIO - po 4 miesiącu - Frisco.pl - supermarket online, delikatesy internetowe, sklep spożywczy o tej mówiłaś czy masz coś innego sprawdzonego i polecanego? Bo ta mi się podoba bardzo :-)
Wygląda dobrze, takiej nie widziałam nigdzie, ja mam kaszki Holle, kupiłam orkiszową, jaglaną, ryżową, rozpuszcza się je w ciepłym mleku, wodzie https://www.swiatmiodow.pl/index.ph...kaszka+holle&gclid=CLibyPHzobYCFYKN3god5HIAcg
 
i znów nie wiem o chodzi :p hehe
anii to nic, że się nie znamy, zawsze możemy się poznać :p:p hihi
ile z Was jeszcze karmi piersią?? i jak długo zamierzacie to kontynuować?? widziałam, że niektóre z Was już włączają stałe posiłki?? czemu piszecie, że w 7 mies to za późno na rozszerzanie diety?? wszędzie mówią, że zaleca się żeby dziecko do 6 mies życia było karmione wyłącznie piersią, aha no i że mleko matki zaspokaja wszystkie potrzeby małego organizmu i że stałe posiłki mu jeszcze niepotrzebne...ja sama nie wiem, czy wcześniej nie zacznę wprowadzać, ale chodzi mi głównie o to, żeby mała nauczyła się żuć te papki...
a jak Wam idzie z włączaniem glutenu?? moja mała 3 dni dostawała, ale pech tak chciał, że zbiegło się to akurat z jakimś wirusem "brzuszkowym" w sensie, że mała miała biegunkę i nadal ją brzuszek boli i mam zamiar kontynuować podawanie glutenu dopiero jak jej to przejdzie.

no i przede wszystkim chciałabym złożyć życzenia świąteczne bo nie wiem czy jeszcze wejdę, żeby coś napisać

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!! SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA!!! :):p
 
U nas masakra! resztki ciemieniuchy jeszcze są, do tego nadal podrażnienie na buźce i swędzące dziąsła:szok: jestem znerwicowana i wykończona! zmieniłam małemu dziś mleko z bebiko na nestle nan. Chcę sprawdzić czy to podrażnienie na buźce nie jest czasem od mleka choć pediatra mówiła że nie. :baffled: ehhhhhh

Macie jakieś sposoby na swędzące dziąsła? Mam bobodent czy coś takiego ale nic nie pomaga:dry:
 
reklama
pati, to Tobie szczególnie dużo zdrówka!
I wszystkim wesołych świąt!

My od wczoraj gościmy u moich rodziców. Kuba jest tu po raz pierwszy, wszystko inne, nowe, nieznane. Chyba go to trochę przytłacza, bo jęczy i marudzi bez powodu.
I po raz pierwszy nie chce mi się obchodzić świąt. Mój tato ma straszne parcie na sprzątanie przed świętami, chociaż sam sprząta najmniej. A mi się nie chce. I te rodzinne spotkania, gotowanie przez całą sobotę, brrr. najchętniej usiadłabym sobie z najbliższymi, zjadła żurek i obejrzała film.
 
Do góry