reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Monika śliczna córcia :-) no i waga ładna. A ten przedłużacz fajna sprawa :-)

Moj Skarb tez dzis wstał o 6 i tak juz chyba będzie codziennie. Nie mam co liczyc, że bedzie spał do choćby 7. Na dodatek ma taka tradycje, że ok 5-6 musi byc kupa... No i tak ze 2 x w tygodniu przez spanie na boku przepuszczanie pieluszek, dzis w nocy rownież. Przez te akcje to mąż nie chce z nami spac :baffled:

Anii Twoja krzyczy? Potrafie to sobie wyobrazić, choc mój Franek to po prostu piszczy, kurcze... Czasami to aż mi w pięty idzie ten pisk, wrzask, krzyk... nauczył sie i korzysta ile się da...

Basiu u nas tez te urządzenia mają dobroczynny wpływ na Franka. Boje się, że czasami az nadto korzystam z uspokajacza w postaci suszarki.

Byłam w pracy, wnioski poskladane. Póki co jestem opłacana do 10 lipca, a potem wychowawczy.

I jezscze jedno... Poznałam dzis mamuske z moje klatki. Mieszka na parterze i ma Maleństwo z 13 list. Nasz blok spory, bo nigdy wczesniej jej nie widziałam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Śliczne dziewczynki i chyba dziewczynek u nas jest więcej :)
To u nas mega drogo jeśli chodzi o szczepionki 6w1 u nas 240zl :wściekła/y: co za wyzysk:dry:
Monika fajna ta przedluzka i waga też fajna:)
Kruszka hehe pewnie macie dwie klatki:D
 
dzień dobry dziewczyny :) witam, po 4 miesiącach nieobecności :)) bo tyle właśnie ma moja córeczka :) jestem z niej bardzo dumna, urosła już troszkę, rozwinęła się, zmieniła się i zmienia się cały czas ^^. jest urocza, była urocza od urodzenia, mało problematyczne dziecko. ładnie przesypia nam całą noc, kupkę robi raz na tydzień bo je nadal mamusine mleczko (od 7-10 razy dziennie,)pięknie przybiera na wadze, właśnie chyba zaczął się etap ząbkowania, bo ślini się bardzo i bierze wszystko do buźki. słuchajcie!!i najlepsze w tym wszystkim jest to że zabiera się już za siadanie, złapie się czegoś i podnosi się :) i nawet bez złapania czegokolwiek też potrafi troszkę się podnieść. śmieje się często, i jest urocza jak się złości, wtedy takie śmieszne odgłosy wydaje :D;D nie wiem co by tu jeszcze napisać o tej małej klusce, jest mała i cwana, a jak tam Wasze dzieciaczki?? a tak wogóle..pamiętacie mnie jeszcze??:p
 
kurka, nie mam czasu wszystkiego nadrabiać, czytałam, że ostkapa chudnie błyskawicznie, zazdroszczę!!! ja karmię piersią i nadal ważę 6-7 kg więcej niż przed ciążą. wyglądam jak wieloryb!!! a jestem na diecie eliminacyjnej, bo mała jest uczulona na mleko krowie, ale fakt faktem-strasznie dużo jem :O mam wręcz napady głodu. tak poza tym małej nic nie szkodzi poza tym, więc jem wszystko oprócz prod.mlecznych. ogólnie przy porodzie zeszło mi odrazu 7 kg, a dopiero potem w ciągu 4 mies karmienia 3 kg, więc niewiele, no ale nie przemęczam się i nie ruszam zbyt wiele, przy małej też nie ma zbyt wiele roboty, i noce przesypiamy całe bez zakłóceń, nocki nieprzespane zdarzały się tylko w jej pierwszym miesiącu życia, było kilka całkowicie nieprzespanych i kilka razy też zdarzyło się że mała obudziła się na jedzenie, a tak to wstaje rano jak zobaczy że się robi widno :D
 
cześć esme! Pamiętamy :-)
miło Cię tu znowu u nas widzieć!
Natomiast muszę niestety z Tobą polemizować, chyba, że mieszkasz w Norwegii albo gdzieś... Bo to nasz Błażej wstaje kiedy robi się widno i to bynajmniej nie jest 8.30 tylko 5.30 :rofl2:
A ja nadal mam 2kg więcej niż przed ciążą, ale ładuję w siebie słodycze masowo, więc nie ma się co dziwić :sorry:
 
multi masz rację :) ale ona wstaje jak jest mega jasno, tego "trochę jasno" nie zauważa, bo mamy przez całą noc włączoną taką mini lampkę led i też nie jest całkiem ciemno :) multi no to z nadmiarem ciała nie zostałam sama, witaj w klubie ;))
monika ja też córcię nosiłam sporo jak była całkiem maluśka i miała kolki, chciałam jej ulżyć w bólu, ale myślałam że mi kręgosłup pęknie, teraz to ją noszę tylko i wyłącznie do odbicia. myślę, że ty od czego innego chudniesz...hmmmm
 
W końcu jestem, miałam mega problemy z netem.
Nie zdążyłam jeszcze Was dokładnie poczytać...
Monika śliczna córcia:-)
Teraz mam troszkę czasu, więc poczytam co u Was słychać:-)
 
reklama
Maria a nie bo 3 :-p I w każdej blisko 80 mieszkań :szok: hihihi

Wy 2 kg nazywacie nadmiarem?:szok: Ja mam jeszcze 6 kg i cięzko idzie oj ciężko... Ale idzie:-)
 
Do góry