reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Kruszka - mi lekarka mowila,ze jesli jest kupka z grudkami to wirusowa kupka... czasami moze byc troszke sluzu tez od kataru jak moj Syn ma,wiec nie ma sie czym przejmowac... ;-)
 
Ciemieniucha... grrr my nadal oliwkujemy przed kąpielą, wyczesujemy i zmywamy. Już też mam tego dość. Ale robię bo nie chcę żeby mały miał skorupę na głowie
baffled5wh.gif

Dziewczyny na ciemieniuche polecam krem z AA.Jest super ,my posmarowaliśmy raz główkę i po problemie.
 
Mamuski, co slychac u Was?
Kruszka - jak Franka brzuszek? juz lepiej?

Ja podaje malemu ciagle probiotyki w sumie teraz na wzmocnienie,bo znowu jestesmy przeziebieni... i z Dicofloru przeszlam na BioGaie (czekam na przesylke)... Maria ,wiem,ze Ty uzywalas/uzywasz? tez jest ok?

Mdmd - gdzie sie podziewasz? jak sie macie?

U mnie Mlody probuje juz sam siadac, ciagle gaworzy, czasami uda mu sie chichrac, glosno krzyczy... jest bardzo pocieszny :tak:
 
Tycia witaj:)
my od miesiąca narazie jesteśmy bez BioGaie ponieważ tak nam pediatra powiedziała ze tylko przez miesiąc potem przerwa. Niestety dalej mamy problemy brzuszkowe wiec muszę znów kupić biogaie u nas się sprawdziła. Dziś np. dałam priobiotyki i kupa była zaraz po mleku.
Jak ci teraz pije mleczko co ile godz?
 
Taycia Franek juz lepiej i to o wiele. Co prawda wczoraj tez go pochwalilam i juz w nocy gorzej spał :) ale to nie to samo co wczesniej. W weekend jadl o 20, maz go usypial i budzil się dopiero o 2 na karmienie, potem o 4 i od 4 co godzine jakies wiercenie. A dzis w nocy obudził sie po północy,a potem o 2 sie wiercil, ale jadł dopiero o 4, a potem co godzina jeakies wiercenie. ale nie jest to co wczesniej. Moge powiedziec , że jest o niebo lepiej. :-)
Ja Frankowi tez podaje BIoGaie. Pediatra jakis czas temu powiedziała, jak jeszcze miał 2 tyg i problemy z brzuszkiem, że możemy ją podawac. Wtedy to sie uspokoilo, wiec nie kupowalam BioGai, jednak przy kolkach juz kupiłam. Podawałam przez prawie miesiac, bylo lżej trochę. Pózniej jakie 2 tyg przerwy i znowu mu podaję, ale babka w aptece zapytała, czy pedioatra zaleciła. No i zdebiałam bo teraz nie zalecila, ale jednak mielismy spore klopoty z brzuszkiem. A teraz Maria zabiłas mi gwożdzia... Czyli co, źle robie , ze mu to daję. Kurcze.....
 
Hej Wszystkim!

Ja wczoraj przezyłam koszmar, nie wiem co sie kajtkowi stało ale darł sie od 8 rano do 8 wieczór i nie pomagało zupełnie nic! myslałam ze oszaleje, w ogóle ostatnio mam straszna marude w domu..eh nawet teraz wpadne moze potem ..
 
czesc Koleżanki,
u nas kupa nadal raz na 7-10 dni. zrobilismy mnostwo badan, wyszlo ok, wiec chyba maly tak po prostu ma.
jest cudowny, coraz bardziej kumaty, ale duzo placze, malo spi i ledwo zyję. spacery tez mamy glosne :-) nie mowiac juz o jezdzie samochodem.obiady gotuje zwykle na zapas jak dzieci pojda spac. moze przez 3 lata zapomnialam jak to bylo, ale corke mialam mniej wymagajaca :-)
 
reklama
Maria - my pijemy 210 ml x 5 dziennie.

Z tymi probiotykami jest tak,ze pewnie za czesto ich brac nie mozna. My teraz mamy przerwe (nie podaje mu nic), poza tym kupki robimy ladne 2x dziennie.
Moje dziecko tez wczoraj bardzo niespokojnie spalo. W ogole tak sie wierci w swoim lozeczku,ze ciagle a to glowa,a to reka uderza w szczebelki. Starszak meczy sie z biegunka i biegam za nim z woda do picia ciagle.

Mdmd - ojej,biedaczek... to bardzo rzadko robi kupke..a podajesz mu wode ? czy Ty na cycusiu ,bo zapomnialam?
 
Do góry