reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ani na pewno zleci choć wiem ze z dwójka dzieci jest ciężko. Pewnie też bym miała doła;) wspolczuje ale bądź dobrej myśli rodzina przyjaciele pomogą :)
Dziewczyny jakie macie smoczki w butelkach chodzi mi o to czy 1+ czy 2* a może juz 3+ kupiłam dziś butelkę aventu ze smoczkiem przepływowym ale będę musiała zmienić tylko nie wiem teraz jaki:p czy 3 + będzie za szybki?
Dziś mieliśmy szczepienia synus wazy 7600:-D
Dziś jest jakiś niespokojny pewnie po tej szczepionce teraz też i zasnął:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Maria2008, waga piękna ale chyba ci nie zazdroszczę noszenia synka :-), na pewno go " czujesz "na rękach, taki słodki ciężar :happy:. Lenka tydzień temu ważyła 6200 i jak ją mam nieść w foteliku samochodowym to mi ręce odpadają
 
basia u nas też od paru dni te suche placki na rączkach i udzie. tak jak Ty zastanawiam się skąd/od czego to cholerstwo się wzięło... nie zmieniłam płynu i proszku do kąpieli, nie wprowadziłam tez nic nowego do diety (nadal jem jakbym nic nie jadła). Smarowałam kremem babino z cynkiem, próbowałam też oliwką i nawet maścią którą Zosia dostała na wysypkę "twarzową", niestety nic nie pomaga.

A jak u Was z ciemieniuchą, któraś z Was pożegnała już ja bezpowrotnie? Stosowałam oliwkę i wyczesywanie, ostatnio zakupiłam Emolium (dwa razy stosowałam), na razie większych efektów nie ma, ale poczekam wg ulotki ze dwa tygodnie.
 
Ja smaruję teraz kremem i emulsją Atoperal Baby, skóra jest trochę lepsza - one są do skóry suchej i atopowej, mam nadzieję, że pomogą
 
U nas juz trochę lepiej z Małą:) mniej kaszle i w nocy śpi:)
Od paru dni mała próbuje się przekręcać z pleców na brzuszek, ale strasznie się przy tym denerwuje.....
Coś musi być z tymi naszymi dzieciaczkami,że nie chcą pić z butli...Agatka piła nieraz wodę i czasem mleko z butli, a teraz NIE CHCE!!!!! wypluwa i się złości. Oby jej to przeszło ....
 
Hej Dziewczyny! jak tam Wasze pociechy?? :) u Nas dobrze, niestety juz nie karmie piersia całkowicie przeszlismy na mm najpierw był bebilon teraz perzeszłam na Bebiko i mały uwielbia to mleko :)
A jeśli chodzi o przekrecanie sie to moje dziecko chyba tego nie rozumie..;/ ze 5 razy mu sie udało przekrecic na lewy boczek ale tak to robi cos strasznie dziwnego a mianowicie lezy na pleckach i wypycha miednice do przodu w górę i piętka próbuje sie odepchnac i strasznie sie przy tym wkurza..a jak wasze dzieciaki przekrecaja sie juz na boczki? bo mój to chyba leniuch straszny jest..;/
 
A jak u Was z ciemieniuchą, któraś z Was pożegnała już ja bezpowrotnie? Stosowałam oliwkę i wyczesywanie, ostatnio zakupiłam Emolium (dwa razy stosowałam), na razie większych efektów nie ma, ale poczekam wg ulotki ze dwa tygodnie.
ostkapa ja się cieszyłam, że była i już nie wróciła, a tu niespodzianka, ze dwa dni temu patrzę, a tu początek żółtej skorupki...:baffled: Ale zostawiłam to na razie, nie smarowałam niczym i na pewno się nie powiększa a wydaje mi się, że się samo złuszczyło... hmmm
Ale słyszałam też, że zamiast oliwki dobrze jest natłuszczać parafiną i znajoma tak się ciemieniuchy pozbyła i szorstkiej skóry - dolewając do kąpieli, a jej dziecko ma skazę białkową. Tak, ze może warto spróbować?
 
Ciemieniucha... grrr my nadal oliwkujemy przed kąpielą, wyczesujemy i zmywamy. Już też mam tego dość. Ale robię bo nie chcę żeby mały miał skorupę na głowie:baffled:
 
Ech i my przy okazji walczymy zciemieniuchą, juz jest lepiej. Dermatolog powiedziala, by godzine przed kapielą smarowac główke Salicylolem, w kapilei umyć szamponem Emolium i wyczesąć. Jest znaczna poprawa.

Dziewczyny wczoraj wyczytałam, ze kupka malucha karmionego mm jest jednolita. A mój Franek miał z bialymi grudkami, taka jak w czasie gdy go jeszcze dokarmiałam piersią. Od wczoraj, kiedy to dostaje juz tylko Nutamigen kupka jest jednolita. A jesli to w tym był problem? A ja nie powiedziałam o tym pediatrze?:zawstydzona/y: f..k

Na pocieszenie :) Franek obrócił sie wczoraj 2x z plecków na brzuszek :-D Dzis próbował, ale mu nie wyszło;-)
 
reklama
Basia no powiem ci ze mój kręgosłup ta wagę odczuwa:)
Kruszka jakiś czas temu mały nam też robił taką kupę z grudkami i też nie wiem czemu taka kupa może mleka nie trawił ?
 
Do góry