reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

ostkapa no wiem wieeeeem, ale komu się chce tyle czasu w szpitalu leżeć :((((( o meine got!!!!!! :( ja już tydzień prawie leżałam ostatniooo..i to jest masakra. Ale kurcze z drugiej strony właśnie wolałabym co parę dni to ktg mieć by być pewna, że jest wszystko ok, jutro muszę się zorientować co i jak..A tętno właśnie niewiadomo od czego, 3 wersje są-pierwsza że byłam zdenerwowana i to wpłynęło na dziecko, druga że od mojej chorej tarczycy (biorę leki przez całą ciążę), trzecia od infekcji, bo jakieś bakterie wyszły w mo\czu podczas badań i crp podwyższone, więc tak do końca niewiadomo, potem jak mnie monitorowali to codziennie było wszystko ok na ktg
nanulika dziękujemy ;) a jak u Ciebie?? wszystko dobrze?? widzę, że dzidzia dzielnie się trzyma ;] io już pierwsze zdjątko nawet wstawiłaś ;) kciukaski również dla Ciebie i dla fasolki ;)
 
reklama
multiplicamini a jak karmisz malucha? Jeśli mm to może mu to mleczko nie pasuje, a jak naturalnie, to coś w twojej diecie nie pasi młodemu, może go trzeba przytrzymywać do odbicia? Koleżanka miała jazdę z małym po actimelu, przestała go pić i się młody uspokoił

Basia teraz już jesteśmy tylko na piersi, ale byliśmy przez chwilę też na bebilonie, ale nasza położna środowiskowa poradziła żebyśmy zastosowali lakcid dla małego, ze względu na to, że ja brałam do wczoraj antybiotyk po porodzie i całkiem prawdopodobne, że ten antybiotyk wyjałowił mu ledwo zalęgło florę bakteryjną w jelitach i stąd wzdęcia.
I odkąd podajemy (piątek) jest już dużo lepiej. Nie pręży się aż tak bardzo i lepiej przesypia noce :-)
 
witam i ja.
U mnie też cisza. Byłam dzisiaj na pierwszym ktg. Cały jeden skurcz odnotowano :-D. Położna zrobiła mi też "masaż szyjki" tak, że musiałam podpaskę założyć. Dostałam też czopki, jak zacznie się już akcja skurczowa, żeby szybciej poszło rozwarcie i szyjka się spłaszczyła. Narazie mam ponad 1 cm i rozwarcie " na upartego" na dwa palce. Pewnie jeszcze ten tydzień przechodzę :no:

widzę że wizyta w pełni udana:-D, normalnie full wypas, nawet masaż szyjki Ci zrobili. mnie lekarz nie bada już od jakiegoś czasu, postanowił nie gmerać tam i tyle. Może to i dobrze, przynajmniej nic nie "narusza", za to ja nie wiem czy mam rozwarcie czy nie.

nanulika trzymam za Was kciuki!!!

esmeralda wiem że leżenie w szpitalu to nic miłego, sama odwiedziłam ta instytucję w 20-tym którymś tygodniu. tak jak piszesz, spróbuj jutro się dowiedzieć co i jak z tym ktg, czy możesz na pewno sama się na nie zgłaszać co jakieś 3 dni - tak dla spokojności.
 
u nas tak:D

11w6d_20121108b.jpg11w6d_20121108bb.jpg11w6d_20121108c.jpg12t2d_11112012.jpg


we wt wyniki z pappa, a nast wizyta w mikołajki!!!
 
dziewczyny miałam 5 skurczy co około 15-20 minut, jestem przerażona bo nie chce dzis rodzić!!!!! wzięłam nospę może coś pomoże..... czekamy na następne skurcze lub ich brak ostatni miałam 15 min temu.... dodam że mała od godziny 16 strasznie szalała i koszmarnie kopała a teraz twardnieje mi brzuch i przy tych skurczach również jest jak kamień. No zobaczymy co będzie....
 
pati pati trzymam kciuki żeby jednak skurcze doprowadziły do porodu, jak nie chcesz dziś to już jutro:-)
czytałam gdzieś ze przede wszystkim powinny być regularne, będą coraz częstsze, intensywniejsze. ale jak jest na prawdę to też bym chciała wiedzieć. podobno co któryś skurcz może być słabszy.
nam położna mówiła na szkole rodzenia, ze jak będą co 15 minut to żeby zbierać się do szpitala.
 
reklama
Do góry