reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ja własnie zbieram sie na badania nie spałam dzisiaj całą noc, nie wiem czemu, jestem wykończona, głodna i w ogole eh masakraa :no:
ciekawa jestem jak tam Pati..
 
reklama
Witam się i ja:-D Dzisiaj w nocy coś ok. 4 córka zrobiła mi prezent. Obudziłam się, bo zrobiło mi się nagle 'mokro' w kroku, majtki całe mokre, między nogami też. Wyskoczyłam z łóżka jak poparzona, budzę mamę, że wody mi odeszły, i że jedziemy do szpitala... A tu nagle córcia się przebudza i mówi 'mamusiu posiusiałam się'. Okazało się, że wcale mi wody nie odeszły, tylko spałyśmy przytulone do siebie tyłkami, i mała jak się posiusiała to i osiusiała mnie. A tak się ucieszyłam, że to już :sorry: No cóż, zdarza się...
 
Witajcie Listopadowe mamusie
biggrin.gif


Jestem mamą 4miesiączego Michasia i już w ciąży narodził się pomysł otworzenia jakiegoś biznesu.
Można by rzec że moje dziecko jeszcze w życiu płodowym było dla mnie natchnieniem
wink2.gif


Otworzyłam SKLEP INTERNETOWY ARTYKUŁÓW DZIECIĘCYCH:

Sklep internetowy Pluto

W swojej ofercie mam bogatą różnorodność artykułów dla dzieciątek jak i również dla mam.
Towary są przez cały czas dodawane.
Towary te cec****ą się dobrą ceną i idealną jakością.
Znajdziecie wszystko czego Wam potrzeba.

ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO ZAKUPÓW

Jeżeli jest możliwość to proszę o podanie stronki swojej, rodzinie oraz znajomym. Dziękuję.

a Wam życzę spokojnego porodu i dużo zdrowa dla Maleństw
biggrin.gif


Pozdrawiam, Natalia
 
mloda_mamusia to miałaś dzisiaj przeżycia w nocy :-)

ja jestem wkurzona od rana, mały jakoś sie uspokoił ostatnio rusza sie mozolnie tak jakby od niechcenia albo sie wypycha..
pogoda beznadziejna wieje tak ze chce głowę urwać, zaczeła sie prawdziwa jesień..a w ogóle to chce już miec małego przy sobie bo juz mam dość tego bandziora i tych dodatkowych kg !
 
a u mnie nic się nie dzieje oprócz bólu jak na okres.....nic nie pomaga ale jest do przeżycia :) Jak się rusza dzidzia w brzuchu to czuje w środku ból wszystkiego..... ona jest już pewnie taka wielka i się nie mieści.
No ale na rodzenie to się jeszcze nie zapowiada :(
 
Cześć dziewczyny:-)
Pati uspokoiło się? u mnie też te bóle mineły:tak:

Dzis mam ostatnią wizytę i juz wszystko na niej omówimy co do piątku. Jeszcze tylko 2 dni!!!:-)
 
mama Tymona i Kruszka czyli Wy już jesteście na mega końcówce:-) zatem pozostaje tylko życzyć Wam szybkich cc i tym samym szybkich powrotów do zdrowia. będziemy czeka na relacje:-)
z jednej strony też bym chciała znać datę porodu, ale z drugiej.... w każdym bądź razie POWODZENIA!!!
 
Kruszka to super! Właśnie teraz się skapnęłam, że mamy podobne terminy.. ;-) Ja mam się w sobotę stawić na oddziale, więc może ujrzę swojego synalka w sobotę już:happy:
Pati ja jak miałam te bóle takie jak na miesiączkę i do tego ucisk tam na dole, to mi się rozwarcie robiło:sorry:
Claudusia no przeżycia jak nie wiem, już się ucieszyłam, a tu córa mnie z letargu wyrwała :eek:.

Ja nadal czekam na kaskę z ZUS-u powoli już mnie szlak trafia...:confused:
 
mama Tymona i Kruszka czyli Wy już jesteście na mega końcówce:-) zatem pozostaje tylko życzyć Wam szybkich cc i tym samym szybkich powrotów do zdrowia. będziemy czeka na relacje:-)
z jednej strony też bym chciała znać datę porodu, ale z drugiej.... w każdym bądź razie POWODZENIA!!!

Masz racje z jednej strony to jest ok, z drugiej wolałabym tak jak większość mamusiek czekać na poród, bóle, odejście wód czy coś...
 
reklama
Cześć koleżanki, wpraszam się tylko na minutkę. Czy któraś z Was ma może wieści od ZIZI?? dawno jej nie było i zastanawiamy się na naszym wątku co się z nią dzieję... pozdrawiam serdecznie!
 
Do góry