reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Gratulce dla Tayci !! :))

Dziewczyny, co do wątku z poprzednich stron, odnośnie wyprawki, to ja jestem w ciemnej d...ie!!! Ubranek jeszcze nie mam, mają przyjść na połowę października, a gdzie jeszcze pranie i prasowanie!! Pościel tak samo... A jak nie zdążę???
Co do proszku to myślałam o tym, żeby prać w Dzidziusiu..

A co do dolegliwości to u mnie niestety potwierdziła się wczoraj cukrzyca ciążowa i od wczoraj jestem na insulinie..:-( Dobrze, że nie zostało aż tak dużo, ale i tak trzeba się kłuć 4x dziennie..

A skurcze to mi dokuczają, ale głównie... w nogach. Zażywam końską dawkę magnezu i potasu, a dzisiaj w nocy budziłam się 5 razy i musiałam wstać, żeby skurcz rozchodzić, bo rozmasować się nie dało..Aż mój mąż się obudził i wystraszony pytał czy zaczęłam rodzić...:szok:
 
Brawo Taycia!!!! Brawo!!!
35 tydz i zdrowi to dla mnie pocieszajaca wiadomość ;)
Aż sie poplakalam ze już jest maluszek!!! No to czas powoli na resztę!!!
 
Wesoła Kobietka własnie się dodzwoniłam i z tego co mi mówił że nie ma się czym przejmować bo co 3 kobieta to ma. Dostaje się antybiotyk dożylnie przed porodem. Tak jak właśnie napisałaś dokładnie to samo się dowiedziałam. :-)
 
wow, no to sie zaczęło... ja tez czuję, że bedzie szybciej niż termin przewiduje... GRATULACJE DLA SZCZĘŚLIWEJ MAMUSI!!!!!
 
Tycia gratuluję!!! Mikołaje to świetne chłopaki:)

Do pępuszka używałam przy synku gazików nasączanych spirytusem a teraz też zalecają w moim szpitalu octenisept, mam go w domu, więc zabiorę:)
 
reklama
Do góry