reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Superrrr.... Gratulujemy!!!

w57v3e3kd7gp8p0h.png
 
Aga wymaz z pochwy i odbytu robi się miedzy 34tc a 37tc są to paciorkowce czy któraś z Was już to robiła?

Dodzwoniłam się i rozmawiałam z panią położna ponoć dają pacjentce dozylnie penicyline jak się zacznie poród.
 
Aga wymaz z pochwy i odbytu robi się miedzy 34tc a 37tc są to paciorkowce czy któraś z Was już to robiła?

Dodzwoniłam się i rozmawiałam z panią położna ponoć dają pacjentce dozylnie penicyline jak się zacznie poród.

ja miałam właśnie dzisiaj na wizycie pobierany wymaz, wynik będę miała za 2-4 dni
 
aaaa paciorkowiec ja będę miała na następnej wizycie pobierany wymaz, ale nie wiem jak to sie leczy bo przy poprzednich ciążach wyniki były dobre
 
No to mamy pierwsze dziecko.... czyli sezon na rodzenie listopadówek się rozpoczął:-D

ulala koniecznie pogratuluj ode mnie tayci!!! taycia - GRATULACJE!!!

Z tego co widzę, że taycia urodziła dokładnie w tym samym dniu co Ty jesteś dziś ulala
 
Maria ja też mam GBS, stwierdzony jeszcze przed ciążą, miałam więc już wcześniej na to antybiotyk, że paciorkowiec mi nie szalał po organizmie i gin da mi znowu za jakiś czas, nie wiem czy dożylnie też dostanę, ale zwykle właśnie podaje się przy porodzie, dziecko od razu bada się pod tym kątem wiedząc, że matka ma paciorkowca i w razie czego też mu się podaje antybiotyk. W necie piszą, że dużo kobiet go ma i mój gin też tak mówił.
 
reklama
Taycia Gratulacje!
No to się zaczęło u listopadówek - dobrze, że takie super wieści i synek zdrowy!
 
Do góry