reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Cyntek. też uważam że powinnaś jechać jak najszybciej do szpitala. Nie ma co mieć skrupułów że się im tyłek zawraca, od tego są . Powodzenia

Julitte ja mam pierwsze KTG w piątek. Nikt nic nie mówił że to ze względu na cukrzycę tak wcześnie.

Znowu się nakręcam i denerwuję. Chyba sobie dobrej kawy zrobię:) Dziś wieczorem znowu wizyta u diabetologa.
 
No tyle ze w uk nie jedziesz do szpitala ;) trzeba najpierw do położonej zadzwonić.
Położna kazała czekać do skurczy co 7 minut.
Albo odejście wód albo krwawienie.
I tyle.
Ta glowka mnie zaniepokoiła trochę wczoraj.

Zobaczymy wieczorem. Jak sie zaczną znów takie skurcze to zadzwonić do niej nawet gdyby były co 12 minut.

Denerwuje trochę mojego męża bo on kulturysta a w weekend ma mr olympia.
Zawody kulturystyczne i tak mu od trzech tyg mówię ze w zawody urodze ;)
Jeszcze sie spełni moja przepowiednia. ;)
 
Gragorajka- powodzenia i doczekania tego 36 tyg


A i miałam wczoraj coś dziwnego. Mianowicie syna mi sie obrocil nogami w dół. Pod piersiami widać było wielka górkę wielkości jabłka. To była glowka. Tez tak mialyscie?
Wg mnie to była wypięta pupa, moja mała też tak wczoraj zrobiła, w poprzednich ciążach dziewczyny też się na mnie wypinały :-D
 
No tyle ze w uk nie jedziesz do szpitala ;) trzeba najpierw do położonej zadzwonić.
Położna kazała czekać do skurczy co 7 minut.
Albo odejście wód albo krwawienie.
I tyle.
Ta glowka mnie zaniepokoiła trochę wczoraj.

Zobaczymy wieczorem. Jak sie zaczną znów takie skurcze to zadzwonić do niej nawet gdyby były co 12 minut.

Denerwuje trochę mojego męża bo on kulturysta a w weekend ma mr olympia.
Zawody kulturystyczne i tak mu od trzech tyg mówię ze w zawody urodze ;)
Jeszcze sie spełni moja przepowiednia. ;)

Ja bym zadzwoniła i powiedziała, że mam skurcze co 7 minut, dla mnie to dziwne, nie lepiej od razu sprawdzić w szpitalu i zadziałać, żeby zatrzymać ewentualny poród przed terminem? Każdy dodatkowy dzień w brzuszku działa na korzyść malucha
 
Cyntek. też uważam że powinnaś jechać jak najszybciej do szpitala. Nie ma co mieć skrupułów że się im tyłek zawraca, od tego są . Powodzenia

Julitte ja mam pierwsze KTG w piątek. Nikt nic nie mówił że to ze względu na cukrzycę tak wcześnie.

Znowu się nakręcam i denerwuję. Chyba sobie dobrej kawy zrobię:) Dziś wieczorem znowu wizyta u diabetologa.

a mnie skierowali do zapisu na ktg właśnie z poradni cukrzycowej. Z resztą w pierwszej ciązy nie miałam ani cukrzycy, ani nawet jednego ktg:p
 
cyntek to może być też pupa u mnie tak często wypycha i mam taką kule :-) co do bóli to nie pomogę ale jak przeszło to chyba nie ma tak źle, ale warto byłoby się zbadać lub zadzwonić.
 
Moze i pupa ale to takie idealnie okrągłe było.

Mąż wraca za dwie godz to będziemy dzwonić i
Jechać bo mi sie nie wydaje powoli normalne tak długo bole mieć.

Za to moja kochana trzylatka widząc ze mama sie złe czuje zeszła do kuchni. Wyciągnęła naleśniki z lodówki i posmarowala sobie drzemem ;)
 
reklama
kulka bym się nie prtzejmowała to normalne i u mnie też takie zauważalne wybrzuszenia :) te skurcze tylKO by mnie martwiły i bym pojechała to sprawdzic chyba ze chcesz w domu urodzić a nie wiem nawet który tydz masz ??
 
Do góry