reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ja kupiłam płyn do mycia ciała i włosów Hipp i oliwkę Hipp - zamierzam dodawać jej odrobinę do wody w wanience. Zobaczę jak się sprawdzi taka kombinacja.
 
reklama
Dziękuję za wszystkie rady, jutro jeszcze skonsultuję się z ginekologiem.

Do prania i prasownia jakoś ciężko mi się zebrać. A jeszcze jak pomyślę, że poza ubrankami trzeba wyprać wszystkie inne tekstylia typu rożek, pieluchy, pościel, kocyki itd, to już zupełnie mi się nie chce.

Ja do pierwszych kąpieli kupiłam Oillan: Dzieciowo mi! | Oillanu odsłona druga – szampon i płyn do kąpieli 2 w 1. Cena Oilatum była zdecydowanie nie do przyjęcia. Potem przejdziemy na Ziajkę: Dzieciowo mi! | Ziajka do kąpieli – odkrycie miesiąca!.
 
Hej ;) ja mam zaufanie do nivei ;) sama używam ich kremów. ;) ponieważ dawno mnie nie było to w skrocie pisze dolegliwości moje przypadajace na obecny 33 tydzień.
Obydwoje z gabrysiem już się meczymy. Jemu tam ciasno a ja zaczęłam mieć częste ale nieregularne bólace skurcze. Głownie na wieczór ale to nie reguła. Często wymiotuje. Mam tez mdlosci szczególnie wtedy gdy mam bóle w pachwinach ( okropnie bolace aż nogi paraliżuje) oraz gdy mam ucisk na kość ogonowa czy przy bólach w krzyżu. Najgorsze jest wtedy gdy boli wszystko naraz.
Dziś doszło do tego uczucie jakby mi parł Gabriel na dół glowka. Wtedy i ja mam uczucie ze chce przec.
No i mam jakieś dziwne uczucie zapowietrzenia gdy robię siusiu.
Cieżko już mi chodzić, siedzieć, schylac się. I najchętniej bym spała. A z tym mam problemy ;)

Uffff ;)
 
Cyntek a na kiedy ty masz termin?

Ja Mikołaja też kapałam w oilatum, potem zmądrzałam i przeszłam na oilan:) teraz kupiłam to samo, dla delikatnej skórki maluszka jest to idealne rozwiązanie, tym bardziej, że nie trzeba już dzieciątka smarować balsamami, oliwkami etc.
 
Muszę spróbować ten oilan. To do kąpieli jest tak?
Termin mam na 17 listopada. Ale jakoś tak mi sie wydaje ze będzie wcześniej ;)
 
oj długo mnie tu nie było, a tu taka dyskusja do nadrobienia ;-)

co do wesela to chyba już nie dałabym rady... i co tu na siebie włożyć??? na szczęście nikt ze znajomych na wRzesień i paździeRnik się nie zdecydował :p

co do wyprawki - mam już praktycznie wszystko (łóżeczko zamówione, materacyk w przyszłym tygodniu, bo kasy nam juz zabrakło),wszystko poprane w Loveli, ubranka poprasowane, najgorzej z tymi małymi prześcieradłami z gumką :baffled:, wczoraj się poddałam, dzisiaj część dalsza prasowania, zostały pieluszki, rożek...

też zastanawiałam się co do kąpania kupić, moja siostra przy alergikach używała oilatum, svr topialise, ale to jest koszmarnie drogie, więc kupiłam na początek Oillan, wlewa się do wanienki, modlę się, żeby mała nie była alergikiem...genów nie dziedziczy dobrych, bo sami mamy z tym problem :(
 
reklama
Ja za radą mamy mojego chrześniaka kupiłam kosmetyki Nivei, jej samej doradził je pediatra, ponieważ zdarzyło się im wypróbować Johnson's baby, które podrażniły jego ciałko. Podobno są to najgorsze kosmetyki z możliwych i w ogóle nie powinny być przeznaczone dla dzieci. 

Cyntek trzymaj sie tam jeszcze :)
 
Do góry