reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam!

Andziak gratuluję wizyty !!
Pati gratuluję córeczki!!
Maria gratuluję synka !!

Esmeralda dobrze, że zatrucie już przeszło. Na pewno nie było to nic przyjemnego :-/

Witaj Kathrin !
 
reklama
Co do wózków, napaliłam się na Tako Laret, ale jak zobaczyłam spacerówkę i porównałam ją z tą X-Landera, to i się odechciało. U nas będzie X-Lander Move, zamawiamy już niedługo, ponieważ czas oczekiwania jest nawet 2 miesiace.
 
Wesoła kobietka dzięki:-)
Wczoraj byłam u swojego gin i niestety szyjka się zaczyna skracać musze zacząć więcej odpoczywać. Chłopak się potwierdził:-)
Komu się jeszcze skraca?
 
Maria - również gratuluję wizyty i synka :)

Co do wózków to my będziemy mieli X-lander XA.

Co do szyjki - mi na razie się nie skracała. Za każdą wizytą słyszałam tylko bardzo dobrze, bardzo długa szyjka - aczkolwiek w poniedziałek wizyta więc wszystko mogło się zmienić...
A jutro - glukoza. Trzymajcie kciuki :) (75 g i do tego pomiar aż po 2 godzinach; jakąś dobrą książkę ze sobą wezmę ;) ).
 
niteczka83, ja też mam jutro pomiar 75 g. ;-)

A pochwalę się, że przed chwilą byłam na połówkowym. Wszystko jest w porządku. No i zgodnie z przeczuciem będzie synek:-)
 
babyduck gratuluje synka :)
Kurde wy mówicie o tych szyjkach a mnie gin ostatni raz badał ginekologicznie jak byłam w 7 tyg i od tamtej pory robi mi tylko usg na brzuchu... chyba powinien mnie zbadac w środku???? czy którąś z was tez nie bada??
 
Pati ja też miałam swoje ostatnie badanie bardzo dawno temu, na pewno w I trymestrze jakoś koło 14tyg. myślę, że gdyby była taka potrzeba to zbadałby Cię "dogłębniej" ale widocznie nie ma ku temu podstaw, na usg lekarz widzi więcej niż nam się wydaje. Ja też czytam i się zastanawiam nad wieloma sprawami, ale każda z nas jest inna i zgłasza się z różnymi dolegliwościami, ja jak siadam w gabinecie mam zadane pytania jak się czuję i na co ponarzekam sobie :) na podstawie wywiadu lekarz stwierdza co może dolegać: czujesz bóle? skurcze? stawianie macicy itd? Nie przejmuj się za bardzo, jestem pewna, że lekarz wie najlepiej co badać :)
 
Każdy gin jest inny :-) Ja na przykład mam badanie co wizytę. Widocznie każdy praktykuje inaczej :-)

babyduck gratuluję synka :-)

Ja jeszcze nie miałam glukozy, o dziwo... a jeszcze czeka mnie badanie na przeciwciała, bo mam minusową grupę.
 
reklama
U mnie też gin bada co wizytę widocznie każdy inaczej. Ja się zaczełam troszkę martwić tą szyjką i dlatego pytam i o ile pamiętam to chyba Wesoła Kobietka?
Dziewczyny macie takie uczucie w pochwie jak by dzidziuś tak uciskał i paznokciem drapał ??
 
Do góry