reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Kathrin - witamy :)

Siaalala - mam dokładnie to samo ze stopami - od ostatniej soboty. Wczoraj nawet mówiłam mężowi, że zupełnie tego nie rozumiem - chodzę naprawdę nie jakoś dużo (normalnie), na płaskich butach (przechodziłam w nich ze 2 sezony - i były baaardzo wygodne). A zawsze po krótkim przejściu tak niesamowicie bolą mnie stopy od spodu jakbym co najmniej 5-6 godzin chodziła po jakimś centrum handlowym bez odpoczynku. I piję też chyba dużo, moczę stópki. Nie wiem z czego to się bierze. Mąż zasugerował że mimo, iż niewiele przytyłam (1,5 kg od początku) to zmienił mi się środek ciężkości - że to może od tego. Sama nie wiem... Ale to jest uporczywe i denerwujące. Nawet stanie w kolejce w sklepie robi się cienkie - przestępuję z nogi na nogę. Nic a nic mi nogi nie puchną tylko bolą. W przyszłym tygodniu mam wizytę to porozmawiam z lekarzem.

Andziak i Pati_pati - gratuluję wizyt :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam mamusie
Co do stóprek to mam to samo ale w taki upał chyba nie ma na to rady.
Komplet pościeli z doświadczenia miałam tylko jedną a i tak nie używałam bo miałam rożek a potem kocyk i teraz też nie kupuje:-)
 
Niteczka ja poczytałam trochę w necie i dowiedziałam się, że to nie jest groźne dopóki nie puchną nogi i dłonie nie ma poważnych obrzęków, puchnięcie równoczesne rąk i nóg może mieć związek z zatruciem ciążowym. Twój mąż może mieć rację co do przyczyny tej dolegliwości, poza tym duży wpływ mają upały, znalazłam ciekawą stronę z poradami, nie będę wklejać treści tylko podaje link Obrzęki w ciąży - skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić - ciąża, ciśnienie, gestoza, nadmiar wody, obrzęki - Ciąża i macierzyństwo - poradnikzdrowie.pl Mam nadzieję, że niedługo mi przejdzie, trzymam nogi w górze, robię im kąpiele, nie chodzę w niewygodnych butach, bo nie mam takiej potrzeby też chodzę już 2 sezon i nigdy nie narzekałam, więc może jak nie minie niedługo to zastosuję jakiś preparat chłodzący do stóp.

Maria gratuluję syneczka :))
 
czołem dziewczyny, a ja właśnie wróciłam ze szpitala, miałam lekkie zatrucie, ale już jest wszystko si ;)
pozdrawiam :*
 
kathrin witaj :-)

esmeralda ja też przechodziłam zatrucie, na szczęście obeszło się bez szpitala bo trwało dwa dni (tak porządniej) i jeszcze ze dwa tak umiarkowanie... ale dobrze, że już wszystko w porządku :-)

Już sobie troszkę narzekamy, a co będzie pod koniec jak nam brzuchy będą ciążyć hihi :-)
 
arthatee bo my teraz wrażliwe jesteśmy ;) i trzeba nam wybaczyć ;) hehe, no racja co racja z biegiem czasu do tego listopada to pewnie sobie jeszcze sporo ponarzekamy :p
 
Cześć dziewczyny! Ja dziś zastanawiam się nad zakupem wózka. Chcemy 3w1. Myślałam że będzie to x lander ale okazuje się, ze model który mi się podoba nie ma przekładanej spacerówki. Byłam nawet w jednym sklepie i pani bardzo zachwalała mutsy bodajże 4rider ale jak dziś poczytałam opinie to jest mały, ciężki i bardzo awaryjny! Kolejny był maxi cosi mura4 ale wersja spacerowa nie ma normalnego pałąka z przodu tylko tylko coś w kształcie litery T i jest problem z przykryciem dziecka:/ a teraz natknelam się na mutsy evo wyglada całkiem dobrze ale niestety opinii jest bardzo mało. Jestem w kropce! A wy macie już jakieś swoje typy? Zaczyna mnie to martwić bo czas ucieka...
 
Ja jestem nastawiona na x-lander XA. Wiem, że nie ma przekładanej spacerówki, ale jak ktoś mi powiedział... Kiedy dzidziuś będzie z niej korzystał, bardziej będzie zainteresowany światem zewnętrznym niż widokiem mamusi więc przestało mi to przeszkadzać. :)
 
Ja się nastawiłam na Jedo Fyn, ale sprawca ciąży mej wynalazł w internecie Lonex Speedy Style. Wygląda fajnie, ale muszę go obmacać w jakimś sklepie. Słyszała coś któraś o tym modelu?
 
reklama
Do góry