reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Dzień dobry :)
wygląda na to, że upał zelżał ;) uff... - mam nadzieję, że nie chwalę dnia przed zachodem słońca ;) ale w końcu można oddychać i funkcjonować. :)
Miłej niedzieli :)

I Katze - gratuluję wizyty :) faktycznie duża córeczka ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny ;) a u mnie nadal upał... na szczęście nie ma takiego ciężkiego dusznego powietrza, ale grzać grzeje, a nawet pali i jest gorąco..a w moim pokoju już się tak nagrzało, że jest 27 stopni :O nie idzie nawet zrobić przeciągu, ani jakoś wywiać tego ciepła :D no mówię Wam, masakra jakaś :O nie ma czym oddychać, dziś w nocy to nie szło spać nawet...Ale ta pogoda to już chyba kwestia czasu, wietrzyk już u nas się pojawił, czyli zawsze jakiś plus, a ma podobno być coraz chłodniej ;)
 
Dziewczyny, mam pytanie, kupujecie pościel do łóżeczka? Jeżeli na samym początku się nie przyda, to potem i tak dzidzia na czymś i pod czymś będzie musiała spać. Myślicie, że jeden komplet wystarczy? Kupuję na allegro, więc przesyłkę płaciłabym tylko raz:)
 
hej
u nas wreszcie troche słońca bo tak to cały czas było max 18 stopni a dziś 25 :)
Ja przy pierwszym dziecku na początku miałam tylko jedną pościel i po tyg - 2 tyg musiałam lecieć kupić drugą bo ulewało mu się i jak wyprałam to nie miałam drugiej więc z doświadczenia LEPIEJ MIEĆ DWIE :)
a JA jutro mam wizzyte połówkową i już nie moge się doczekać :)
 
ooo pościel to zdecydowanie wiecej niż jeden komplet :happy: a szczególnie prześcieradełka :) faktycznie jak nie uleje się, to pieluszka przepuści ...

Ja proponuje minimum 2 komplety. I kilka prześcieradełek.

U nas obecnie trwa odpieluchowanie :-) i piorę pościel każdego dnia heheh
 
Dziewczyny, mam pytanie, kupujecie pościel do łóżeczka? Jeżeli na samym początku się nie przyda, to potem i tak dzidzia na czymś i pod czymś będzie musiała spać. Myślicie, że jeden komplet wystarczy? Kupuję na allegro, więc przesyłkę płaciłabym tylko raz:)

Moje dziecko pierwszą pościel dostało jak miało ponad pół roku. Polecam 2-3 prześcieradła, pielucha tetrowa pod buźkę i cienki bawełniany śpiworek lub kocyk. Tak mnie położne nauczyły i zdało egzamin.
 
u nas posciel tak naprawde sprawdza sie dopiero teraz. do pol roku byl głownie rozek i spiworek, a potem kocyk, bo mała kołdry nienawidziła i wolala zmarznac niz pod nia spac.
za to teraz jest ok, a przy upalach spi pod sama poszewką.
 
U nas najpierw mała spała w śpiworku a potem do teraz śpi tylko pod kocykiem, pod kołderka jak ja raz położyłam to cała spocona była, za ciepło, także u nas tylko kocyk;-)



U nas obecnie trwa odpieluchowanie :-) i piorę pościel każdego dnia heheh


jak ci idzie??
ja chce od jutra spróbować znowu, próbowałam miesiąc temu i mala siedziała pięknie na nocniku ale nic w niego nie robiła jak tylko zeszła to siku w majtki, dałam jej spokój, teraz myślę o kolejnym podejściu miejmy nadzieję bardziej udanym:-)
 
reklama
Gosiagro, nie martw się. uda sie na pewno. my na poczatku jak alice siedziala na nocniku dawalismy jej miske z ciepla woda do zabawy i jakos sie udawalo z siuskami. potem zakladalismy jej luźne spodnie i nocnik stal na widoku, sama siadala jak bylo trzeba. wolac zaczela troche pozniej. ostatnio przy chorobie byla cofka i sikala w majtki ostro. teraz tez nadal na noc ma pieluchę, ale licze , ze wrocimy do suchych pieluszek w nocy juz niedlugo. choc jak sie braciszek urodzi to znow spodziewam sie krotkiego powrotu do mokrych majtek :-(
 
Do góry