reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Niteczka, Basia i Marta gratuluję Wam udanych wizyt !!

Niteczka
nie martw się bakterią, w ciąży to normalne, że można coś podłapać, leki na pewno pomogą, ważne żebyś je brała bo gorzej jak jest nieleczone.

Esmeralda, na pewno wszystko będzie w porządku na połówkowym, nie martw się :) Wiem łatwo się mówi bo każdy się stresuje przed ;p

Maria, tak pani doktor w porządku, wszystko po kolei tłumaczy i jest bardzo sympatyczna. Ludzi było dużo jak my byliśmy. A Ty zapisałaś się ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
[FONT=&quot]Wesoła Kobietka[/FONT], [FONT=&quot]Basia-75[/FONT] – gratuluję dziewczynek
[FONT=&quot]niteczka83[/FONT] – gratki z wizyty
[FONT=&quot]Marta1[/FONT][FONT=&quot]981[/FONT] – gratuluję synka
Ja też już po wizycie, relacja w odpowiednim wątku. Jeszcze tylko 3 dni i jedziemy na wakacje! :cool:
Dziewczyny szczególnie te które są w ciąży po raz pierwszy nie ciągnie was do zakupów dla maluszka, czy wstydzicie się pokazać?:zawstydzona/y: Patrze na październik, to tam na wątku zakupowym aż huczy.
 
Nela ja jeszcze nie mam ani jednej rzeczy dla dziecka, jakoś jeszcze boję się kupować, planuję zacząć tak od 30 tyg., tak więc nie mam co wstawić ;) na razie zerkam tylko na necie na to i owo :)
Nela gratuluję udanej wizyty ! Fajnie, że płeć potwierdzona, mocno rośnie Twój chłopak :)
 
Ostatnia edycja:
Nela, ja tez jeszcze nic nie kupiłam dla malenstwa. Na razie kupuje tylko dla siebie ciuchy ciazowe i akcesoria ułatwiające życie ciężarnej np. poducha do spania :)
Mysle ze po polowkowym pójdę do sklepu i w końcu kupię jakaś różowa sukieneczke dla mojej corci :)
 
A ja tam szaleje!:laugh2: Z ciuchami dla mnie, dla Julka, z akcesoriami dla Niego. Gdyby doszedł już kolor wózka, już bym go w domu miała hii hii.
 
Nela - wow, super zakupy. ja, tak jak Wesoła Kobietka nie mam jeszcze ani jednej rzeczy, też boję się zapeszyć. a nawet jakbym chciała coś kupić to tak naprawdę nie wiem co kupować, nie wiem co mi się przyda a co okaże się zupełnie zbędne. także planuje za jakiś czas wybrać się na zakupy z kimś bardziej doświadczonym, kto mi podpowie to i owo. a Ty kupujesz przez internet czy w sklepach stacjonarnych?
 
nanulika fajnie że jedziecie wypocząc przyda wam się:-)

Gratulacje Marta chłopczyka Basia dziewczynki:-)
Wesoła Kobietka tak jestem umówiona na 9 lipcado tej pani:-) choć wolałabym godziny popołudniowe ale nie ma tyle kobiet na to badanie i jest tylko rano.

Nela ja na razie nie zamawiam;-)
 
nela7856 co do zakupów, to chęć jest, ale poczucie, że jeszcze za wcześnie. babie nie dogodzi :-D
Pisałyście o stresie w ciąży. Ja denerwuję się głównie o maleństwo. A to nie kopie (choć wczoraj, po dłuuuuuuugiej ciszy, wierzgał aż miło), a to czy będzie zdrowe, itd. Macie takie okropne myśli, że dziecko może się urodzić chore? W pracy miałam do czynienia z dziećmi upośledzonymi i niepełnosprawnymi i wiem jak to wygląda. Niestety, ta wiedza sprawia, że moja świadomość zagrożeń wraca jak bumerang i czasami na chwilę zabiera radość z noszenia w sobie tego małego cudu :-(
 
reklama
Gratuluje wszystkich wizyt:):):) i trzymam kciuki za kolejne:)
Co do zakupów to ja też jeszcze dla dzidzi nic nie kupiłam, ale w lipcu na 100% zaczynam się za to zabierać.
Miłego dnia dziewczyny:)
 
Do góry