reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Cześć mamuśki,
kupiłam sobie dzisiaj w końcu poduszkę ciążową i wybrałam Dreamgenii. Nie używałam nigdy rogala więc ciężko mi ją do niego porównać, ale przekonało mnie to że nie jest ona tak wielka jak rogal, że ma status produktu medycznego no i że można się w niej przekręcić na drugi bok bez przekręcania całej poduszki a tak to chyba jest przy rogalu. Ja niestety tak mam, że się często przekręcam z jednego boku na drugi. Na razie przetestowałam ją tak na szybko i już się nie mogę doczekać wieczora kiedy się w niej umoszczę. :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Bett gratuluję zakupu, ja cały czas planuję sobie ja kupic, ale pewnie na planowaniu sie skonczy, bo mi szkoda kasy bedzie :-( zresztą jak byłam w ciąży z Tomciem to tez planowalam ja kupic ...
 
Alicja - dzięki, no ja właśnie pomyślałam, że im dłużej będę odwlekać zakup tym mi się on coraz bardziej przestanie opłacać więc albo teraz albo wcale. a że dzisiaj się obudziłam z bólem kręgosłupa to stwierdziłam, że chyba mi się też trochę wygody należy, nie? co do kasy, to akurat mi mama dała pieniążki na dzień dziecka i taki postanowiłam sobie prezent zrobić. z tego co czytałam opinie w necie i nawet tu u nas na forum, to sądzę że nie będę żałować tego zakupu.
 
Siaalala, dzieki za linka, fajna stronka :) mam w brzuszku mango :D


Ja nie lubie jak ludzie mowia "zobaczysz jak urosnie brzuszek to bedzie ci jeszcze ciezej" i tego typu rzeczy, skoro te teksty w niczym nie pomagaja, a wrecz odwrotnie to po co to gadac..?


bett, ja lubie spac na brzuszku, a teraz nie mam jak, pamietam, ze tak samo bylo mi ciezko w pierwszej i raz z rozpaczy zrobilam sobie gniazdko z rogala i wpakowalam tam brzuszek, zeby chwile polezec w tej pozycji, ale nie scisnac dzidzi :) ale wytrzymalam w tak glupiej pozycji kilka minut :)
 
a mi dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem obżarstwa i lekkiego bólu brzucha (ale chyba jedno się z drugim wiąże);-);-);-)

Maria
- ja ostatnio zauważyłam, że niektórzy ludzie to się w ogóle nie zastanawiają nad tym co mówią. bardzo dobrze że ją olałaś. ja też się staram olewać, ale niestety ze mnie taki pamiętliwy typ i jak ktoś mi sprawi przykrość to mnie to zjada od środka

No tak trochę się głupio poczułam ale starałam się nie myśleć o tym i nie przejmować i olać takich ludzi:angry:
 
Elzu - ja mam jeszcze ziemniaka... co do tych tekstów to mi tak dzisiaj koleżanka powiedziała jak jej powiedziałam że mnie kręgosłup boli, że teraz to nic, że dopiero później będzie mnie bolał. nieźle się uśmiałam z Twoich manewrów w celu spania na brzuchu, ostatnio z koleżanką rozmawiałam że dla tych śpiących na brzuchu powinny być takie materace z dziurą na brzuch. ja za to najbardziej lubię na prawym i jest mi bardzo ciężko jak wiem że w ciąży powinno się spać na lewym bo ja po prostu na lewym nie potrafię usnąć, czasem tak leżę godzinę, dwie po czym zrezygnowana przekręcam się na prawy żeby w końcu usnąć. może z tą poduchą mi lepiej pójdzie
 
Witam w sobotni poranek....
Bett - gratuluję zakupu, ja cały czas planuję sobie ją kupić, ale pewnie na planowaniu się skończy.

dziś kończę 18tc:-) we wtorek do gina... liczę, że dowiem się kto tam w środku mieszka;-)
 
Jak dla mnie zakup rogala to na razie najlepszy zakup. w końcu mogę się wygodnie ułożyć, polecam. Też niestety śpię na prawym boku, na lewy nie mogę usnąć.
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) u nas dziś deszczowo, ponuro :-/

Bett kupowałaś tą poduszkę przez Internet czy w jakimś stacjonarnym sklepie?
Mi też się coraz gorzej śpi, przewracam się tylko z boku na bok.

Dziś zaczynam 19 tc :)
 
Do góry