reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Nela - haha i jak my mamy się w tym ogarniać jak każdy lekarz mówi coś innego? miłego urlopiku życzę!!!
Ulala - gratuluję udanej wizyty
Kłaczek - gratuluję córci!!!!!
 
reklama
No i już po :) niestety dzidzia leży bokiem czyli główke ma w prawym moim boku nózki po lewej a pupka była schowana i nic nie było widać za to nóżki było super widać a pupcia niestety w głebi:-)
Waży już ponad 300gr i wszystko w porządeczku wizyta za miesiąc i trzeba znów czekać :-)
 
Maria, szkoda, że nie poznałaś płci, ale z drugiej strony może to nawet lepiej, że dzidzia się tak ustawiła. W przeciwnym razie lekarz mógłby próbować zgadnąć i zawsze mógłby się pomylić... a za miesiąc już na pewno wszystko się wyjaśni :)
najwazniejsze, że wszystko jest ok.
300 gramów to sporo! ciekawa jestem w jaki sposób lekarze "ważą" takiego małego człowieczka. Mój skarb jeszcze nie był ważony, ale mam nadzieję, że na usg połówkowym będzie.
 
Pola coś tam zaczął zmieniać ustawienia i wyszło że tyle waży ;-)
co do płci no coż trudno się mówi miesiąc zleci i myśle że jak nie schowa pupci to pokaże w końcu co tam ukrywa:-)

Dziewczyny gratuluje udanych wizyt i wiecie już co tam nosicie :-) super:tak:
 
Olii88 - gratuluję synka!!! ja też miałam nadzieję na pomiar w cm ale nie wiem czy na tym etapie ciąży lekarz jest w stanie pomierzyć od głowy do stóp skoro te nogi takie trochę podkurczone są już nie mówiąc o tym że moja nimi cały czas wierzgała jak źrebaczek. z pomiarów miałam wagę - 164g, kość udową, główkę i nie pamiętam co jeszcze
Mdmd
- gratuluję udanej wizyty i synka!!!
Maria2008 - u mnie też lekarz na początku nie mógł się dopatrzeć płci, ale powiedziałam mu że nie wyjdę dopóki mi nie powie i w sumie prawie 10 minut mi robił to USG, kazał się przekręcać na różne strony i w końcu się udało. nie martw się Ty też już się niedługo dowiesz. a jakie masz przeczucia?
 
Wesoła Kobieta a tak myślałam że coś już będę wiedzieć:-D

Bett no mój już taki duży że już nie ma szans na zmierzenie i pokazał ile waży:-)
Kurde nie pomyślałam że moge się poobracać to może by się przekręcił hehehe a przeczucie hmmm... ciężka sprawa czasem czuje że chłopak a czasem że dziewczynka :crazy: także różne mam myśli :-)
 
reklama
Maria - mi teraz wszyscy mówią że to oczywiste że dziewczynka bo mnie do słodkiego ciągnie... ciekawe że dopiero teraz są tacy mądrzy jak już wiadomo :-) no ja na USG raczej szłam nastawiona że to chłopak i nawet w trakcie badania powiedziałam że widzę coś między nogami i czy to siusiak na co lekarz że to pępowina i po chwili lekarz mówi tak trochę do siebie - tak, siusiak pół metrowy a ja na to - no co? myślałam że to po tatusiu :-D:-D:-D
 
Do góry