reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

athatee bo ja wychodzę z założenia jak na danym temat wiem tyle co nic to raczej się nie odzywam, ale regularnie Was czytam. Pewnie jak mi się studia skończą to się bardziej we wszystko zagłębie - ale to czas pokaże :)
 
reklama
Sanns my na zamkniętym przyjęłyśmy zasadę pisania. Nie piszemy tam tylko o przysłowiowym "modelu wózka", ale ogólnie o sobie, a to myślę, że może każda z nas. Dlatego też w regulaminie jest pkt o ilości postów, bo dziewczyny, które szukają tylko informacji (nie widzę w tym nic złego!) znajdą je tutaj, a my tam mamy troszeczkę plotkarnię, troszeczkę wymieniamy się opiniami, piszemy dokładniej o wizytach itd, więc nie chcemy, żeby ktoś tam był tylko na zasadzie podczytywania, bo często są to dla nas intymne sprawy. Stąd też pkt w regulaminie o zaufaniu, które trudno mieć do osób, które napisały nie wiele postów i o których nie wiele się wie. Oczywiście nie chodzi o to, żeby mieć dokładnie 100 postów i dostaje się dostęp, bardziej o to czy ktoś się udziela na tyle, aby został przez resztę dziewczyn zapamiętany. Mam nadzieję, że mnie źle nie zrozumiecie, oczywiście napisałam na zamkniętym prośbę o Wasze przyjęcia. Pozdrawiam
 
*Alicja* ja się tym tak nie przejmuje więc mi nie trzeba tłumaczyć bo jak widać nie zależało mi na tym żeby koniecznie być na wątku zamkniętym. Jedynie co to mnie zdziwiło właśnie wątek tych 100 postów bo na innych podforach nie ma takiego punktu.
I tyle w tym temacie. :)
 
Sanns regulamin został (za zgodą) zapożyczony od czerwcówek, one zreszta też ściągneły go z innego tematu, więc to nieprawda, ze na innych wątkach nie ma takiego punktu.
 
nela7856, ladnie imie wybralas dla dzidziusia :)


Rogala wam polecam, sama uzywalam w pierwszej ciazy i teraz tez pewnie bede :) chociaz jak sie budzilam rano to zwykle byl juz na podlodze, ale pomagal mi przynajmniej usnac i fajnie mozna bylo sie duzym brzuchem ulozyc przed tv albo czytajac ksiazke :)


siaalala, dla mnie poducha b yla tylko do spania, bo przy karmieniu byla za dluga i niewygodna, wolalam takie mniejsze - a ostatecznie karmilam na lezaco bez poduchy, nie wiem czym sie roznia te na allegro, bo sama kupowalam w Anglii, ale jesli ma sciagany pokrowiec, ktory mozna wyprac to dobrze, bo moja nie ma.. a boje sie cala wpakowac do pralki.


Dziewczyny 100 postow, dla osoby, ktora nawet co drugi dzien zaglada to wcale nie duzo, tu cos o zakupach, tu wizyta, tam post o tym jak meczy zgaga czy cos.. i sie uzbiera :) ja nawet nie wiem kiedy mi sie moje posty uzbieraly, a jakos mega duzo to tez nie pisze (zwykle jeden post na dzien na glownym - wieczorem), tylko, ze siedze juz na BB 2 lata.. nie wiem czy to co pisze w grupie zamknietej mi sie liczy, bo tam chyba najwiecej sie udzielam (listopad 2010).
 
Elzu - a masz jakiejś konkretnej firmy tego rogala? czy to się zawsze tak używa że ta główna część jest za plecami czy np. jest też wygodnie jak ta główna część jest z przodu pod brzuchem? może to głupie pytanie, ale w internecie widziałam tylko zdjęcia że za plecami
 
Nela - gratki z udanej wizyty i podgladniecia Synusia!

Ja tak jak cierpialam na sennosc to teraz ciezko mi zasnac,a bo to niewygodnie,a to Maz chrapie,a to Synkowi trzeba dac smoka ,bo zgubil gdzies... grr...jak nie urok to sraczka!

Milej nocki!
 
Nela - gratuluję udanej wizyty i synka. te rysunki rogala, to chyba dla mnie bo ja się zastanawiałam jak się go używa - dziękuję. napisałaś że Ci teraz z USG wychodzi inny tydzień, ale mi np. lekarz mówił teraz na wizycie żeby na to nie patrzeć i że teraz w zależności jak dzidzia będzie sobie rosła to będą się te terminy zmieniać i dlatego cały czas będziemy się odnosić do tego terminu z pierwszej wizyty USG
Taycia - ja od początku mam problemy ze spaniem, ale to pewnie dlatego że jestem na L4 i się wysypiam, mam właśnie nadzieję że mi ten rogal pomoże
 
reklama
Bett, a mnie mój gin powiedział, że termin z pierwszej wizyty, czyli 02 listopad jest nieaktualny i mam się nastawić na 25 października jako przewidywalny termin porodu (wiadomo 2 tygodnie do przodu i do tyłu), ale właśnie od 25 października.

Do niedzieli wypoczywam nad morzem, nie wiem jak będzie z netem, lapka biorę. Miłego dłłlługiego weekendu. :-)
 
Do góry