reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

izabella83 zdaje się, że prosiłaś o dostęp do zamkniętego Alicję ? Więc może zamiast podejrzeń, wystarczy się Alicji przypomnieć? :-)

Każda z listopadówek, może mieć dostęp do wątku zamkniętego, wszystko jest w regulaminie :-) A jeśli coś jest niejasne, to zawsze możemy do przedyskutować. :-) Przede wszystkim liczy się zdanie innych dziewczyn ! Nie traktujcie tego tak sztywno kochane :-) Wystarczy napisać PW, zapytać :-)

FB a forum zamknięte to dwie różne rzeczy !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja również popieram słowa Arthatee!!!!!!!Wyślijcie PW do Alicji i wszystko się da załatwić!!!:-) I tak samo Fb to nie to samo co wątek zamknięty na BB
 
Każda z listopadówek, może mieć dostęp do wątku zamkniętego, wszystko jest w regulaminie :-) A jeśli coś jest niejasne, to zawsze możemy do przedyskutować. :-) Przede wszystkim liczy się zdanie innych dziewczyn ! Nie traktujcie tego tak sztywno kochane :-) Wystarczy napisać PW, zapytać :-)

FB a forum zamknięte to dwie różne rzeczy !

Nic dodać :-)
 
A ja poddałam się już na początku jak przeczytałam w regulaminie około 100 postów i stwierdziłam, że może przy kolejnym dzieciątku się załapię ;) bo teraz to bez szans. :( I faktycznie cisza ostatnio niesamowita. Czytam Was od początku - powiedzmy w miarę na bieżąco. Brakuje mi dziewczyn (tej części co zamilkła). Wiadomość od Arthatee mnie ucieszyła :) jest szansa :)

Tak poza tym - wyskoczyły mi zupełnie niespodziewanie zajady. Znacie może jakiś bezpieczny sposób jak je pożegnać? Nigdy ich nie miałam a teraz mam takie czerwonawe kąciki ust i lekko boli jak jem. Nie chcę aby się pogorszyło :(
 
Ostatnia edycja:
niteczka83 nikt nie mówi przecież o siedzeniu 24 / 7 na BB, bo przecież każda z nas ma życie , czasem zabiegane :-) Nikt oprócz izabelli83 nie pisał o dostęp, dlatego tak to być może wyglądało :-)
 
Ostatnia edycja:
Chyba mnie tak jak większość dziewczyn punkt ze 100 postami przeraził i stwierdziłam że może kiedyś i nie ma nawet sensu pisać . Ale skoro są jakieś szanse to fanie:)
 
Ja też doskonale wszystko rozumiem, po prostu nie byłam pewna czy na zamknietym są osobne tematy i dlatego dziewczyny nie udzielaja się na glownym, jak byłam na lipcoweczkach to tam była tylko galeria a wszyscy pisali na glownym.
 
reklama
E tam dziewczyny ja jestem prawie rok na BB i też jestem pierwszy raz w ciąży i zawsze znajdę czas na skrobnięcie czegoś:-), BB to nie tylko forum na temat dzieci, ale zawsze można się poradzić czy poplotkować w innych kwestiach, czy opisywać swoje obecne przeżycie z brzuszkiem:-D
 
Do góry