reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Kurcze Nanulika jak ja Ci współczuję- takie czekanie jest najgorsze!
Dziewczynki jakie bierzecie witaminy. Ja mam zacząć brać od przyszłego tyg ale nie spytałam gina o markę :(
 
Kurcze Nanulika jak ja Ci współczuję- takie czekanie jest najgorsze!
Dziewczynki jakie bierzecie witaminy. Ja mam zacząć brać od przyszłego tyg ale nie spytałam gina o markę :(

dobrze ze pojawilo sie to pytanie bo wlasnie sama mialam spytac:) ja kupilam prenatal ale nie potrafie tego łykac. Tabletka jest wielka i jest mi po niej okropnie niedobrze. Nie wiem co mam brac innego. Przy Lenie bralam feminatal ale nie przypominam sobie jakiej byl wielkosci ani sytuacji ze zle sie po nim czulam. Gin mi powiedzial ze co kupie to bede brala a jest to obojetne jakiej firmy.
 
Ja też mam przepisany jod - jodid 100, oprócz tego łykam letrox 125 na niedoczynność. Już niedługo zacznę łykać witaminy dla ciężarnych w których też jest jod i teraz nie wiem, czy nadal mam łykać jodid czy już nie, czy ten w witaminach mi wystarczy?
Nanulika tak bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji ;(
 
Nanulika współczuję Ci tych przeżyć :no: Straszne to czekanie i takie traktowanie pacjenta jak opisujesz. Mam nadzieję, że szybko Cię wypuszczą.

U nas ciągle zimno i buro, rano o 7 świeci słonko a potem znika na resztę dnia. Czekam na powrót ciepłych dni!
 
Kobietki nie wiem co Wy na to ale mozna by bylo wpisac jeszcze na liscie listopadowke pod terminem porodu, wiek i miejsce zamieszkania. Kto bedzie chcial to wpisze, kto nie to zostawi miejsce wolne ale pozwoliloby nam sie lepiej poznac i bylo by bardziej czytelnie
 
Ja lykam Femibion Natal 2 + DHA, ale zastanawiam sie czy nie zmienić na coś co ma w składzie żelazo.
 
Witam, przy niedoczynności mój endo kazał mi brać preparat Jodid, ale tylko wtedy, jeżeli nie ma go w witaminach które przyjmuje. Jeżeli witaminy go maja, to Jodid kazał odstawić:)
 
Cześć dziewczyny! troszkę mnie tu nie było:/ a wszystko przez to, że od piątku kiepsko się czułam. Ból pojawił się w okolicy spojenia łonowego, przetrwałam jakoś do wczoraj a wczoraj dwa razy silne skurcze. Pojechałam do mojego gin bo przyjmował akurat i stwierdził, że muszę iść na oddział. No ale jednak udało mi się tego uniknąć. Niestety przez kolejne 3 tygodnie luteina, leki rozkurczowe i leżenie plackiem:-( ale najważniejsze, że z maleństwem wszystko dobrze:-) Najadłam się wczoraj strachu. Jeszcze dziś chyba nerwy nie puściły!
 
reklama
A no i jeszcze co mnie bardzo ucieszyło to to, że mój lekarz zna już płeć ale niestety nie chciał mi powiedzieć bo nie jest pewien. Dowiem się więc na wizycie za 3tygodnie:-)
 
Do góry