reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

boje sie az co z dzidzia czy ma sie dobrze lecze sie domowymi sposobami banany i cola rozgazowana moze macie jakies inne przepisy zdrowiejace to mile widziane :)


Ja mam lekarstwo na takie "dziadostwo". Rosnie u mnie na parapecie. Jest to żyworódka pierzasta. Ma działanie wirusobójcze, grzybobójcze i mase innych. nie wiem czy pomogłaby akurat na Twoją przypadłość, ale u mnie "wirusówki" trwają dzień, gdy u innych ok. 3 dni.

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j...sg=AFQjCNFjeYzx9vmOUWfJEGEHCiuj0A3_fg&cad=rja
 
reklama
Hej!

Rozlozylo mnie... to juz tydzien i nie moge sie pozbyc tego cholernego wirusa :wściekła/y::wściekła/y:

Anna, Zabka - wyrazy wspolczucia ...

Qwas, Sanns, Olinkaa - gratuluje serduszek i super rozwijajacych sie Malenstw!!!

Wracajac do tematu Moderatora to prosze wybierzcie same, zgloscie sie same, robcie co chcecie. I tu nie chodzi oto,ze sie zloszcze czy cos,ale irytuja mnie sytuacje, gdy wychodzi sie z propozycja,a ciagle sa osoby,ktore maja cos wiecej do powiedzenia. Daje wiec Wam mozliwosc glosu,robcie z tymi watkami co chcecie,bo zauwazylam co otworze jakis watek to i tak jest zmieniany wedlug waszych gustow,wiec decydujcie same, ja tam sie wtracac nie bede,bo i tak wiem,ze drugiej ciazy kobieta juz tak nie przezywa jak i pierwszej,a co za tym idzie na pewno moja aktywnosc bedzie ukrocona,ale co oczywiscienie oznacza,ze Was nie bede podczytywac.


Sa tu niektore Panie u ktorych na pewno bede chciala wiedziec co slychac :-)

Milego dnia!
 
Anka, żabka tak bardzo mi przykro :(

Ja dziś odebrałam wyniki badań. Wyszło mi, że mam anemię i chyba coś nie tak z nerkami. Ale czekam co lekarz mi powie, wizytę mam za tydzień.
 
żabka- brak mi słów.......:-(

Ja się obijam..na 19:00mam jazdę, godzinkę wykupiłam przed egzaminem-facio podjedzie po mnie.
Ale dzisiaj w pracy się wynudziłam- mało klientek było więc sobie książkę poczytałam-moja pasja to książki:-)kocham czytać.
Mąż z synem do babci pojechali o 17 -ja się zdrzemnęłam i na jazdę się zbieram na 19-ale facio podjedzie.W piątek egzamin więc trzeba chociaż z godzinkę pojeździć.

Elzu ja miałam genetycznę w 13 tyg- z powodu ospy w 8 tyg. Potem miałam w 22 tyg.Można wiedzieć z jakiego powodu masz?Bo zazwyczaj jak nie ma takiej potrzeby to lekarze nie zalecają.
ssasanka1
Wiem, że na biegunkę dobre są jagody albo borówka amerykańska.Jeszcze czarna herbata i jabłko starkowane ale koniecznei strakowane- mały jak miła rota to podawali mu takie w szpitalu-strakowane ma inne właściwości niż takei jedzone w całości, oczywiście probiotyki łykaj i smecta też-ale nie wiem czy w ciąży można-musiałabyś w aptece spytać.Gotowany ryż z marchewką gotowaną.albo w aptec e jest taki srodek HIPP ORS 2000-podawałam mojemu małemu jak miał 6 miesięcy i przechodził rotawirusa
Bananów nie można
Co do ziołolecznictwa to w ciąży trzeba uważać na zioła.
 
Ostatnia edycja:
zabko tak bardzo mi przykro :((((
gochaa ciekawa jestem co powie lekarz na ten żółty śluz, bo u mnie też taki "występuje". nie non stop ale pojawia się, a przy tym wszystkim nie mam żadnych dolegliwości typu pieczeni, swędzenie... dziwne :confused:
 
Ulala super wieści!!! Mamy pierwsze rączki na forum :-) Teraz już chyba troszkę mniej się będziesz stresować, co?! Fasolka pięknie się prezentuje na zdjęciu.
 
Ja juz po wizycie zdjęcie w watku o wizytach wszystko ok :) ale takiego miałam stresa że ciśnienie duże mi wychodziło dopiero ostatnie wyszło ok kazałam na nastepna wizyte ubrać mu różowy fartuch bo biały widocznie na mnie działa hahaaa muszę przed wizyta w domu mierzyć ciśnienie :) jestem szczęśliwa dzidzia już dzidzie przypomina już pojawiają się rączki można na pierwszej fotce tego się dopatrzyć ale zdjęcie jakieś takie małe się wkleiło :( unoszę się 20cm nad ziemia :) aa od ostatniej wizyty przytyłam 2 kg !!

Boże kochany jak ja Ci dziękuję za te dobre wieści :)


Alicjo- dobrze że co dwa tyg chodzę na wizyty bo więcej to chyba bym nie wytrzymała a 2 tyg szybko mjają :) na razie się cieszę obawy na pewno szybko nie miną ale powoli mam nadzieję że wychodzę z najbardziej zagrożonych tygodni .
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej
Zabka, Anka przykro mi....

Ja juz sie nie mogę doczekać wizyty.... mam dopiero 18 kwietnia bo na poprzednim 21 marca nic nie było widać tylko pecherzyk. Nadal czuje sie paskudnie nie mogę nic jeść bo mam mdłości na początku ciązy przytyłam 2kg a teraz schudłam już 3 kg w nie cale 2 tyg...
 
Do góry