reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

My też właśnie za granicą, a mąż w pracy bardzo dużo czasu spędza i właśnie tego braku pomocy Rodzinki mi brak. Pocieszam się jednak, że Szczepciowi tylko 3 miesiące do 2 latek będzie brakowało jak pojawi się Maluszek a Ł. dyżury co 2 miesiące, damy radę:-)

Kobietki ja Wam zazdroszczę chrapania mężów:-D ja od ponad tygodnia każdą noc praktycznie całą z Synkiem, bo tak od 2 zaczyna się budzić i tylko trzymanie za rączkę działa, obie ręce już mam całe w siniakach od szczebelków
 
reklama
Hej, można się przyłączyć?
Byłam na usg 29.03 i wprawdzie nie widziałam jeszcze serduszka, ale lekarz powiedział, że jak na wiek ciąży (wówczas to był 5 tydzień i 6 dzień) to jak najbardziej możliwe.
Mam obawy, bo już raz poroniłam. Jestem jednak również mamą prawie pięciolatka, więc wierzę, że tym razem też się uda.
 
Taycia - u mnie bedzie roznica 2,4 miesiace jak dzidzia sie urodzi powiem ci ze troche tez sie boje jak to bedzie mieszkamy 300 km od tesciow moja mama niestety nie pomoze nam choc mieszkamy razem bo nie da rady wiec z mezem jestesmy zdani tylko na siebie moj M pracuje w domu wiec to na plus dzieci beda na jego glowie jak ja bede w pracy do poludnia a od poludnia moja zmiana :)

sasanko to twoja córcia jest z lipca 2010? moja jest z czerwca i różnica będzie 2 lata i 5 m-cy:-) tez jesteśmy tutaj sami bez pomocy, ale jakoś damy rade:tak: chociaż przyznam, że bardzo mi brakuje żeby np babcia się córeczką zajęła a ja w tym czasie bym z mężem wyszła, albo cos załatwiła, no ale trudno

Hej, można się przyłączyć?
Byłam na usg 29.03 i wprawdzie nie widziałam jeszcze serduszka, ale lekarz powiedział, że jak na wiek ciąży (wówczas to był 5 tydzień i 6 dzień) to jak najbardziej możliwe.
Mam obawy, bo już raz poroniłam. Jestem jednak również mamą prawie pięciolatka, więc wierzę, że tym razem też się uda.

witaj:-) wiele z nas jest tutaj po przejściach, będzie dobrze:tak:

Współczuje chorujących dzieci, to najgorsze:-( Majusia na szczęście nie choruje i oby tak jak najdłużej zostało:tak:

A ja lecę do kuchni piec ciacho, teściowie do nas przyjeżdżają nowe mieszkanie zobaczyć:-)
miłej niedzieli:-)
 
witam :-)
wesola kobietka nie jest w syna zapatrzona. tylko bardziej martwi sie tym co ludzie powiedza. coz zrobic. raczej to sie juz nie zmieni. a tesciowa moja jeszcze nie jest:-Dna slub jeszcze czas.

mnie gardlo boli,nos zapchany i ogolnie jest fatalnie :wściekła/y:
ja tez nie bede miec nikogo do pomocy jak sie maluszek urodzi ale dam rade.no mam taka nadzieje:-)pozdrawiam cieplutko
 
A ja umieram na zatwardzenie,brzuch juz wielki jak cholera:( wszystko chyba przez ten progesteron (duphaston) i doprawilam wczorajszym obzarstwem... za jakas godzine wracamy do wro,zakupie po drodze suszone sliwki i moze jakiegos Kubusia..... znacie jakies metody jeszcze? Bo to juz chyba 4ty dzien bez rezultatow w wc:/
 
nanulika kiszona kapusta jest dobra na zatwardzenie. I warzywa ogólnie. Mnie kiedyś męczyły stale (złe wchłanianie wody z jelit) i dostałam nakaz jedzenia codziennie pół kilograma warzyw i owoców, w tym szklanka buraków. Ziemniaki, ryż czy makaron jak najczęściej zastępować kaszami. I pić dużo trzeba. Teraz też staram się tak odżywiać i jeśli tylko zjem odpowiednią ilość warzyw problemów w wc nie mam żadnych :-)
 
cashmere- nie przejmuj sie bedzie dobrze u mnie tez jeszcze nie bije serduszko badzmy dobrej mysli . Witamy Cie

gosiagro - tak z lipca :)
powiem ci ze jest ciezko bo tez chcialabym wyjsc gdzies z M a tak to musimy ciagnac dziecko ze soba
mamy mala pomoc w postaci sasiadki placimy jej i siedzi 3 h dziennie z Julia ale wolalabym miec pomoc od kogos z rodziny

nanulika - uu to niedobrze ja wczoraj mialam brzuch taki nadety ze szok dzis juz spokoj


My dzis w gosci jedziemy na obiadek wiec przynajmniej w domu nie bede robic :)
 
dzien dobry z rana :) u mnie mdlosci sié nasilily i jedyne co mi jeszcze podchodzi to sledzie i kremowka heh no ale nie jest latwo szczególnie jak sie robi zakupy do lodowki a w sklepie wszystko odrzuca. do tego mam straszny katar zatokowy i sie przeziebilam :/ ja z moim K mam o tyle dobrze ze chrapie jak cholerka ale tylko szturchne i przestaje :)

dziewczyny jak biore pregnan care witaminy to moge dodatkowo magnez z b6 brac na moje tiki kciuka??? jutro mam wizyte i powiem ze strasznie sie stresuje co bedzie ... jestem dobrej mysli ale stres jest ...

cashmere_me witaj i spokojnie :)

nanulika wspolczuje, ja biore mase progesteronu ale u mnie jest ok na szczescie ... dziewczyny pisaly o tych czopkach glicerynowych to moze spróbuj ?
 
reklama
hej :)
już dawno mnie tu nie było a to dlatego że mam potworne mdłości i cały czas się źle czuje!!!! kiedy to przejdzie??? w pierwszej ciąży nigdy mdłości nie miałam.
 
Do góry