reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Dziewuszki:p usprawiedliwiam sie tylko ze update listy wizyt zrobie jutro jak wrocimy do domu. W tel. Jakos mniej wygodnie i tylko Was podczytuje w miedzyczasie:))))
Milego weekendu wszystkim!
 
reklama
witam nowe mamusie:)

qwas nie mozesz takich normalnych kropli, a co do soli to musisz isc do apteki i powiedziec ze dla kobiety w ciazy w aptece ci doradza, na przeziebienie w ciazy polecam syrop lipomal mi w ciazy z Nikola pomógł. Tak samo moczenie nog i kapiel w wodzie z sola.

zabka wspolczuje ci takiej tesciowej, ja naszczescie mam tesciowe ok ale moja szwagierka nie za bardzo czepia sie jej byle czego

co do moderatorek jestem za bedzie wszystko wiadomo co i gdzie jest
 
szczebiotka nie wiem co dziś jest....ale moje dziecko daje dzisiaj popalić- w koncu z nim na dwór wyszłam pomimo tego ,że pada i zimno-ale polatal troche po kałuzach wyżył się i co....buzia się nie zamyka i nadal świruje:-D:-D:-D
 
a ja wstałam zrobić sobie obiadek, nawet się ucieszyłam, że dobrze się czuję, to posprzątam trochę. i jak zaczęłam wymiotować, to masakra - tak to jeszcze od początku ciąży nie miałam. czuję się okropnie ...
 
Hej!
Stworzylam nowy watek w celu wybrania Moderatorek. Prosze Was o wejscie i zaglosowanie na trzy wybrane Panie :-D A ja w pracy. Jeszcze mnie jakies grypsko zlapalo i zarazilam cala rodzinke :-(
 
no moj P sie zbuntowal i nie chce jechac na swieta tam. tylko ze jego corka chcialaby odwiedzic babcie bo zadko tam bywa i teskni bo dla Gabi babcia jest bardzo dobra. ciekawe jak ona zareaguje na dziecko hmm tez mnie to martwi bo jak do tej pory mamy swietny kontakt ze soba i mam nadzieje ze to sie nie zmieni.
a ja jestem ciagle glodna.i to na ostro mnie zbiera:-)
 
cześć dziewczyny:-)
długo mnie nie było na bb, ale przeprowadziliśmy się już na nowe mieszkanko, yupiii:-) i nie miałam tam neta, dopiero od dzisiaj jest:-)
u nas wszystko dobrze, powoli odgruzowuje się od kartonów i rozpakowywania;-)
niestety nie jestem w stanie was nadrobić, ale teraz postaram się byc na bieżąco, tymczasem gratuluje wszystkich wizyt i bijących serduszek:-)
 
to nie jest dobry dzien dla mnie:-( głowa pęka a mały nie wiem czy to zeby czy znów jakiś wirus ale ma mega rozwolnienie, dzis 3 razy cały przebierany był, za 4 po prostu go wykąpałam, mam nadzieję że noc będzie w miare, a na dokładkę mąż zasmarkany więc leży na kanapie i się herbata z miodem kuruje...
 
reklama
Do góry