reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ja tez mam wyjątkowo kiepskie samopoczucie. Raz mi gorąco a raz zimno. To wszystko wina tej paskudnej pogody! Czy u was tez jest taka beznadziejna?
Poza tym padam z nóg. Wlasnie skończyłam myć podłogi w całym domu. Sama nie wiem skąd wzięłam na to sile.

Jedyne co mnie pociesza to mój dwucentymetrowy skarb, ktory mieszka we mnie. Wkleilam zdjęcie w odpowiednim wątku :)
 
reklama
Pola - nie martw sie tym cialkiem zoltym. Ja tez go mam...powinno niedlugo samo sie wchlonac ... zdjecie Fasolinki cudowne!

ja sie koszmarnie czuje,mam zapchany nos, gardlo drapie,a Synus ma temp. 38,7 'C. Zapowiada sie ciezka noc :-(
 
Pola cudna ta Twoja fasolinka! Jeśli lekarz mówi, że wszystko jest OK to należy mu wierzyć ;-)

Zabka - współczuję teściowej :baffled: Nie jedź tam, po co się masz stresować teraz? Teściowej serducho na pewno zmięknie jak będzie wnusia albo wnusio ;-)

Nanulika - ja Ci przepisu na ten sernik nie odpuszczę!! Pliiiissss!!!! :-) A moderowanie to nic strasznego, przecież my grzeczne jesteśmy :-D

Pogoda dziś paskudna, a ma być jeszcze gorzej jutro :no:
 
Mal_:8406191 pisze:
Pola cudna ta Twoja fasolinka! Jeśli lekarz mówi, że wszystko jest OK to należy mu wierzyć ;-)

Zabka - współczuję teściowej :baffled: Nie jedź tam, po co się masz stresować teraz? Teściowej serducho na pewno zmięknie jak będzie wnusia albo wnusio ;-)

Nanulika - ja Ci przepisu na ten sernik nie odpuszczę!! Pliiiissss!!!! :-) A moderowanie to nic strasznego, przecież my grzeczne jesteśmy :-D

Pogoda dziś paskudna, a ma być jeszcze gorzej jutro :no:

Mal przypomnij sie prosze jutro! Jestem poza kompem i pisze z tel.... a przepis byl z netu z kwestia smaku:)
 
Pola - moze jakies chorobsko cie bierze

u mnie dzis padal snieg i to tak duzy ze auto odsniezalam :)

dzidzia superowa

my wlasnie wrocilismy od znajomych i moj M mnie wkurzyl - cos mnie podbrzusze zaczelo pobolewac pewnie ze stresu


do jutra :)
 
Witam w sobotni wieczór :) jutro znów jadę na uczelnię. Dziś pod wieczór znów mi coś niedobrze, gotowałam kapustę na łazanki i mnie zemdliło :-/

Żabka czy Twoja teściowa to typ kobiety zapatrzonej w synusia? Mam nadzieję, że zmieni stosunek wobec Ciebie.

Pola fajnie już widać Twojego bobaska ;) na ciałku żółtym niestety kompletnie się nie znam.

Taycia
wracaj szybko do zdrowia!

Maria w przyp. duomoxu ciężko było mi połknąć, oj ciężko bo ogólnie źle mi się połyka duże tabletki a najgorzej jak zanim połknę poczuję jej obrzydliwy smak :-/ no ale szybko popijając dałam radę.
 
Pola Maleństwo śliczne:-) ciałkiem żółtym się nie przejmuj jak lekarz mówi, że ok
Jak z tymi podłogami się tak rozpędziłaś to może u mnie byś umyła:-D

Nanulinka ja się nieśmiało przyznam, że też na przepis sernikowy czekam:)

Tycia, mam nadzieję, że na lekkim przeziębieniu się skończy a Synka temperaturą bym się nie przejmowała u dzieci w tym wieku do 38st całkiem normalna, zwłaszcza wieczorem może być podniesiona więc może to wcale nie oznaka, że coś Go łapie.
W ogóle już wcześniej chciałam Ci napisać, że podziwiam że już teraz na drugie maleństwo się zdecydowałaś, ja zawsze chciałam taką małą różnicę wieku i pierwotnie miałam nadzieję na ciąże w październiku/listopadzie najpóźniej, ale jak pojawił się Szczepciu to musiałam trochę zmienić plany, stwierdziłam że mogę sobie nie poradzić z dwoma maluszkami
 
Szczebiotka - On juz od rana ma temperature. Mam nadzieje,ze w nocy nie wzrosnie i jakos jego organizm pomoze sobie bez podawania syropku. Moj Maly Biedak. Wiesz ,my bardzo chcielismy miec druga dzidzie w malym odstepie czasowym,ale nie az takim :-D ja chcialam staranki zaczac dopiero od kwietnia by rodzic w 2013,no ale wyszlo Nam jakos tak szybciej przez nieuregulowane @ po porodzie no i widocznie tak mialo byc... bac sie boje,bo to bedzie tylko 14 miesieczna roznica pomiedzy dziecmi. Mieszkamy za granica, bez pomocy zadnej rodziny,no ale do odwaznych swiat nalezy. Z Synusiem bylo troche problemow i przebrnelismy to i z Fasolinka damy sobie rade :-D
 
Taycia - u mnie bedzie roznica 2,4 miesiace jak dzidzia sie urodzi powiem ci ze troche tez sie boje jak to bedzie mieszkamy 300 km od tesciow moja mama niestety nie pomoze nam choc mieszkamy razem bo nie da rady wiec z mezem jestesmy zdani tylko na siebie moj M pracuje w domu wiec to na plus dzieci beda na jego glowie jak ja bede w pracy do poludnia a od poludnia moja zmiana :)


Ja swoje dziecko tez rodzilam za granica i tez nikogo nie mielismy do pomocy tylko i jakos dalismy rade pozniej przylecialam do PL i juz zostalam sciagnelam meza

Damy rade nie my pierwsze i nie ostatnie :) hehehhee

ja chcialam juz zajsc w ciaze ale podchodzilam teraz na luzie konkretne starania mialy sie odbyc w maju


spac nie moge bo moj M chrapie jak diabli :wściekła/y:
 
reklama
Sasanka - to super masz,ze twoj M pracuje z domu. Moj pracuje na rano,a ja na popoludniowki,a w miedzyczasie jest jeszcze Niania.
Pewnie,ze damy sobie rade. Wierze,ze bedzie dobrze... nasze Mamy, Babki i Prababki daly rade to i my sobie swietnie poradzimy :-D
Moj M tez masakrycznie chrapie!!!!:wściekła/y: i zawsze wyrzucam go do drugiego pokoju :tak:
Milej nocki !
 
Do góry