reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Witam
Ja już praktycznie zdrowa, chęć do życia bo słonko piękne dzisiaj było.
My mamy synka więc fajnie by było mieć córeczkę-ale najważneijsze aby zdrowe :-).Koleżanka podała mi taki t est zabawe- Kalendarz Chiński-z niego wychodzi córa- a z pierwszej ciąży zgadza się synek.....eheh:-D.Ona twierdzi ,że po przeanaliowaniu tego kalendarza wśród znajomych wszystko wychodzi tak jak tam piszę...............no cóż........

http://www.plecdzieckaplanowanie.az.pl/kalendarz_chinski_plec_dziecka.htm
 
Ostatnia edycja:
reklama
nianiulka Ty tak nie szalej z tym sprzątaniem.

Co do kawy- bleeeeeeeee , patrzeć nie mogę.W pierwszej ciąży piłam jedną dziennie.
Ja za dwa dni do lekarza- doczekać się nie mogę.

Dziewczyny Wy ciągle o tej BECIE piszecie a ja ani w pierwszej ani w tej ciąży nie robiłam takiego badania- powinnam?

Wszystkim chorowitkom zdrówka życzę-ja już po woli wychodzę z przeziębienia.
A tu przepis na miksturkę leczniczą-od mojej pani doktor-pomaga na drapanie w gardle

2 łyzki miodu
2łyżki oliwy z oliwek
1/2 cytryny
Wszystko wymieszać i pić po łyżeczce kilka razy dziennie
 
Moja corka jest z 21 lipca, mąż z 30, moj tato z 18, moja siostra z 2, a jej syn z 3:-D:-D
moje dzieci są z córka 19 listopada syn 13 listopada a teraz termin wychodzi na 3 listopada :-)

Witam nowe listopadówki :happy: piękny dzień się zapowiada a ja mam dzisiaj rodzinną impreze ale o ciąży ciszaaaa tylko jak mam sie ubrać zeby nie było widać ?
 
Witam z łóżka
Laura się bawi a ja jeszcze leze.
Mąż w pracy a mi się nie chce wstać. Za oknem piękne słoneczko


Madzia31 ładnie się u ciebie złożyło. Powiedz mi jak dawalas radę latem? Boje się ze będę chodziła z wiatrakiem bo przy Laurze spalam z wiatrakiem a to był lipiec. Tym razem trzeba jeszcze sierpień przetrwać :)
 
Ja rowniez witam,wstalam skoro swit.... przeczytalam juz 67 stron podrozy malych i duzych Manna i Materny,juz po porannej kawce i zastanawiam sie co zrobic z dniem..... takie piekne slonce,znajomi ciagna na grilla nad odre ale nie wiem czy powinnam,skoro kaszel jeszcze nie opuscil do konca.... hmmmm.....
 
Witam się u nas też pogoda zapowiada się śliczna....
a mnie niestety zaczęło męczyć zatwardzenie:baffled::baffled::baffled::baffled:

Ja mam książkę "Życie przed narodzeniem" i tam jest fajnie opisany każdy tydzień dzidzi w brzuszku i jak to właśnie wygląda z płcią. Na początku są 2 fałdy i kropka w 8 tc u dziewczynek fałdy zaczynają się zmieniać w wargi sromowe a kropeczka w łechtaczkę natomiast u chłopców fałdy w jąderka a kropeczka w prącie.
002.jpg
 
Mnie dopadla choroba (moich rodzicow tez, mieszkaja na dole), wszyscy ledwo zyjemy. Dobrze, ze maz i Juluś w miare ok, Julus ma wprawdzie katarek ale poza tym ok.. a ja cala noc nie spalam, glowa mnie bolala bardzo mocno, nie mialam paracetamolu.. wiec lyknelam ten dla dzieci w syropie.. ale zemdlilo mnie i wszystko wrocilo :( ale po sniadaniu i paracetamolu w tabletce (maz polecial do apteki) juz troche lepiej.

Troche sie martwie, bo wczoraj dosyc mocno bolal mnie brzuch od tego smarkania.. dzis rano tez troche.. mam nadzieje, ze fasolce nic nie jest.
 
jeszcze 5 tygodni i skończy mi się pierwszy trymestr... jego najbardziej się boję..... Potem już myślę,że będzie bezpieczniej i pewniej ze wszystkim:) Właśnie.... czy te trymestry liczy się od OM czy od usg?
 
Ostatnia edycja:
Witam :) ja już byłam rano na pobraniu krwi, ale mi leciało z żyły brr. A byłam tak głodna a tu na czczo. Najgorzej, że trochę zjem i już mam dość. Kiedy wróci mi apetyt? Może to też po tym duphastonie tak? Tylko trochę umiem przełknąć, żeby nie brać leków na pusty żołądek.

Nanulika, też myślę, że po I trym. powinno być lepiej. Wydaje mi się, że liczy się mimo wszystko od OM.

Wszystkim Chorowitkom przeziębionym życzę szybkiego wykurowania się :)
 
reklama
szczerze powiem ze nie przypominam sobie zeby upały bardzo mi przeszkadzały a moze dlatego ze lato 2005 i 2008 nie było zbyt upalne. miałam nadzieje ze trzecie dziecko bede nosić gdzieś w miesiącach zimowych tak żeby urodziło się w lipcu czerwcu no żeby było ciepło no ale widać los tak chciał trzy ciąże dokłądnie w tym samym terminie
 
Do góry