reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

zilla,
kiedy miałaś OM?
i jak długie miałaś cykle? może po prostu za wcześnie na zarodek?:)
03.02 a cykle zazwyczaj 30-33 dni.

Dzięki dziewczyny za rady. Muszę iść wcześniej prywatnie bo faktycznie do 16.04 nie wytrzymam. Umówię się jakoś tak za początek kwietnia.
Plamienie było tylko ten jeden jedyny raz. Później już się nie powtórzyło, ani tego samego dnia ani kiedy indziej i oby tak zostało.

A teraz to przede wszystkim pozytywne nastawienie najważniejsze!!! Musi być dobrze, musi!!!!
 
reklama
03.02 a cykle zazwyczaj 30-33 dni.

Dzięki dziewczyny za rady. Muszę iść wcześniej prywatnie bo faktycznie do 16.04 nie wytrzymam. Umówię się jakoś tak za początek kwietnia.
Plamienie było tylko ten jeden jedyny raz. Później już się nie powtórzyło, ani tego samego dnia ani kiedy indziej i oby tak zostało.

A teraz to przede wszystkim pozytywne nastawienie najważniejsze!!! Musi być dobrze, musi!!!!

Moja ostatnia @ też była 03.02., cykle zwykle 30-dniowe.

Zilla mogłaś mieć później owulację, jeżeli cykle dochodzą do 33 dni. U mnie kalendarz owulacji w interneci pokazywał na 19.02 a testy owulacyjne wyszły 15-16 lutego, więc mogłam mieć wcześniej. Jak ciąża jest młodsza to może nie być jeszcze widać. Tak więc bądź dobrej myśli.
 
Ostatnia edycja:
Nanulika super filmik, końcówka mistrzowska! :-)

Gin wspomniał mi o teście zintegrowanym, który robi się 11-13 tygodniu- słyszałyście o nim?
 
będę miała prezent na urodziny - w okolicach 16 lipca już raczej będzie wiadomo:)
ja rowniez mam urodziny w lipcu :))
Zreszta urodziny iu imieniny w jednym dniu czyli 26 :)
Moja corka jest z 21 lipca, mąż z 30, moj tato z 18, moja siostra z 2, a jej syn z 3:-D:-D
ALicja- to rzeczywiście niecierpliwa jesteś :-), ja to z czekaniem tych kilku tygodni nie mam problemu- ważne by dzidzie były zdrowe, a potem całe życie przed nami :-D:-D:-D:-D:-D

....
o tak ja tez tak sobie życze, byle dzidzia była zdrowa
Plec nie ma dla mnie znaczenia
puk, puk mam nadzieję, że mogę dołączyć ;-)

Muszę się wyżalić bo cieszę się, że jestem w ciąży wg moich obliczeń to 6 t.c. ale jednocześnie pewna rzecz nie daję mi spokoju i strasznie się boję. W zeszłą sobotę po powrocie z zakupów zauważyłam brunatne plamienie na wkładce hig. Od razu z mężem pojechaliśmy do szpitala, tam zbadał mnie lekarz, potwierdził ciążę wew. maciczną, jednak nie widział zarodka, twierdząc, że to wczesna ciąża. Powiedział, że plamienie spowodowane mogło być nadżerką, ale mam się oszczędzać, leżeć i zażywać duphaston 2x1. Akurat w poniedziałek miałam pierwszą wizytę u swojego lekarza, który również wykonał badanie USG. I on również nie widział zarodka, ale też nie powiedział mi, że jest to niepokojące itp. Oczywiście odrazu po powrocie siadłam na necie i zaczęłam czytać o ciąży bezzarodkowej:szok: I od tego czasu żyję w napięciu i wielkim stresie. Jeszcze jak czytam Wasze wpisy o bijącym serduszku to dosłownie ściska mnie w środku. Następną wizytę na NFZ mam dopiero 16.04 - chyba umrę z nerwów do tego czasu. Raczej wybiorę się do mojego lekarza prywatnie, tylko teraz pytanie kiedy umówić się na tą wizytę?
Czy któraś z Was również ma podobny problem, że nie widać zarodka?
gratuluje zafasolkowania
Nie zamartwiaj sie na zapas, zaczekaj na badanie
Jednorazowe krwawienie faktycznie moglas miec z nadzerki ale rowniez dobrze moglo ono wystapic w czasie gdy mials termin miesiaczki

Hej dziewczyny ! tak rzadko tu bywam bo po prostu nie mogę nawet wytrzymać kilka chwil przed kompem. Teraz jest troszkę lepiej :) A tak to cały czas mnie mdli na zmianę z sennością i bólem głowy..
Też myślałam o tym teście na płeć ale stwierdziliśmy że nie ma sensu wydawać kasy i poczekamy do usg połówkowego :-)
Fajnie że coraz więcej wątków w naszym listopadzie :) Rozkręcamy się powoli :-D
Trzymajcie się ! Mam nadzieję że czujecie się trochę lepiej niż jaaaaa!!!
ja tez wytrwal do polówkowego, testy nawet mi nie w głowie
Ja tez mam urodziny w lipcu 3.Na jaka plec licze to wiecie ale juz jest.Ciekawosc mnie zrzera czy znowu syn czy dane mi bedzie byc mama corki.
sporo nas tu z lipca, dopisuje sie do grona z rodzinka :) Nasza trojca z lipca
Zilla- witaj :-), u mnie też w 5t4d gin widział tylko pęcherzyki i kazał się nie martwić- OBY!!!!We wtorek idę na kolejną kontrolę i mam nadzieję, że usłyszę serduszka czego i Tobie życzę, ale do 16 bym nie wytrzymała:sorry:.

Mam koleżankę której gin już w 14tc potwierdził płeć, bo mały się tak ładnie "wystawił":-):-D
co do usg to mojej siostrze zauwazyl dopiero w 8tc, wogóle ciąży nie mógł znależć:szok::szok: w 9tc wystawil jej zaswiadczenie ze jest w ciąży. Biedna strachu sie najadla. Teraz jej córeczka ma sie switnie i skonczyła 1,5 roku :)
Co do plci to fajnie ze tak predko:tak:Ja sie dowiedzialam w 18tc
Nanulika super filmik, końcówka mistrzowska! :-)

Gin wspomniał mi o teście zintegrowanym, który robi się 11-13 tygodniu- słyszałyście o nim?
co to jest ten test???
 
Hej!

Jejku,ale dzisiaj tragicznie się czuję. Jest mi mega niedobrze i jestem taka zmęczona,że śpię na siedząco :-:)-(

Jeśli chodzi o płeć to oczywiście chciałabym mieć teraz córeczkę,ale jak będzie chłopiec to i tak cudownie...z resztą co Bóg da - oby tylko zdrowe.

Mój Synuś w 12 tygodniu był 70 % dziewczynką, w 16 tygodniu został dostrzeżony kikutek i w 20 tygodniu płeć została potwierdzona :-D:-D:-D

Ja też mam urodziny w lipcu :-):-):-):-):-)

Pozdrawiam i życzę miłych snów!
 
Nanulika ja też do końca nie wierzę, ale podobno 100% gwarancji albo zwrot pieniędzy i pytałam o nie mojego gina i powiedział, że słyszał o nich pozytywne opinie.
działaja na zasadzie mierzenia ph moczu ciezarnej zasadowe ph chlopak kwaśne dziewuszka(albo odwrotnie)
jednak usg na dobrym sprzecie i u dobrego fachowca jest bardziej wiarygodne.
ja w pierwszej ciazy znala plec w 13 tc, na 99%

nanulika, siejesz zarazę :-) melduje sie jako kolejna przeziębiona.
 
reklama
Do góry