reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ulala - no ja chcialabym teraz dotrwac do terminu... wtedy troszke przyspieszalismy :-) teraz moge czekac :-)

Nanulika - no nareszcie! gratuluje serdecznie Malenstwa :-D i super,ze serduszko juz bije... :tak:
 
reklama
Nanulika- super wieści!!!!Cieszę się bardzo!!!!!A dzidzia może chodziło 5,5mm?!?!?A tygodniem ciąży w/g USG bym się nie sugerowała, bo u mnie wyszło ciąża o tydzień starsza co jest nierealne i że rodziłabym dzieci w odstępach 2 dni- no sorry, ale tak długo to ja się męczyć na pewno nie będę!!!!!Mi gin mówił, że to są orientacyjne wymiary i że maszyna też może się mylić.
 
Jeszcze na którąś czekamy z wizyty?? hanoos chyba jeszcze nie pisała co u niej :)
Nanulika dzidzia nawet większa niz w suwaczku [pisze :) super że jest dobrze bardzo się cieszę myślę że tym razem los będzie dla nas łaskawy :)

Sylha - no myślę że dwa dni to rodzić nie będziesz :) przy bliżniaczkach jest duża szansa na cesarkę więc to najszybciej by poszło:) chciała byś cesarkę czy naturalnie siłami natury ?
 
Ostatnia edycja:
Witam sie :) od razu sie weselej zrobilo, jak coraz wiecej serduszek :) ciesze sie i gratuluje! :) Kto jeszcze czeka na pierwsza wizyte tak jak ja (w poniedzialek)?

U mnie nadal brak jakis wiekszych objawow, mam tylko apetyt i jestem bardziej zmeczona.
 
Elzu - ja czekam, mam w sobotę, choć nie wiem czy już będzie coś widać oprócz pęcherzyka (na suwaczku mam 5t4dc, ale mam długie cykle, owocne staranka były 4 marca, więc nie wiem czy 24 będzie już coś więcej widać).
 
Taycia- super wieści!!!!!!

UFFFF bo ja myślałam, że tylko mnie tak męczy. Jedyne co toleruję w miarę to sucharki i koktajl truskawkowy......reszta to nawet zapach mnie męczy strasznie

ja własnie juz to przeszłam. największe mdłości miałam przez tydzień jedynie jeść mogłam suchary a moja waga spadła 4 kg. teraz mam tylko lekkie mdłości no i apetyt wrócił)
 
reklama
Do góry