reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Ja myśle,że dobrze przystawiam małą do piersi chwyta cała brodawkę, nie wiem dlaczego mam tak poranione.... no ale własnieprzy wyciaganiu zaciska i nie chce wypuścić, może to od tego. Z jednej piersi tylko karmie póki nie wylecze drugiej :(
Moja ma też taką sapkę czy coś takiego tzn.dziwną chrapkę.... nie wiem jak to nazwać no ale położna nic nie powiedziała niepokojącego.
Dziewczyny a jak u was z spacerami???? bo nie wiem na ile można się wypuszczać w taka pogodę??? jak na razie byliśmy na dwóch spacerach po około 15 min.
Aaaa czy wasze dzieciaczki też cały czas spią????bo moja cały czas...

Pati widzę, że nasze dzieciaczki mają podobne upodobania co do karmienia ;-)
My staramy się wychodzić codziennie na spacerki tak na ok 30 min. Ale dzisiaj nie wyszliśmy bo nam nie wysechł zimowy kombinezonik, który niedawno dostaliśmy, a jesienny już trochę za lekki na taką pogodę. I cały dzień taki zmarnowany bez wyjścia..
A jeśli chodzi o spanie to mój Młody, tfu tfu, na razie bardzo ładnie nam przesypia noce - budzi się 2-3 razy na karmienie: o 23, 1, a potem dopiero o 4, a dzisiaj nawet o 5 się obudził. Za to w dzień lubi się porozglądać i robi sobie po karmieniu ok 1-1,5h przerwy w spaniu. Tak, że na razie super. Zobaczymy jak to będzie dalej jak się zaczną kolki..
 
Basia, a jak odstawilas krowe to schodza malej te kropki?? Bo mojego też coś wysypało i zastanawiam się czy to dieta czy nasz proszek do prania, bo wysypka jest tylko na buzi.
Tak naprawdę to nie wiem czy to krowa uczuliła, bo zjadłam w ciągu kilku dni może ze 4 plasterki sera żółtego, myślę, że winowajcą był ocet jabłkowy, dodałam go do galaretki mięsnej. Ale ponieważ starsze dziewczyny krowa uczulała, to wolę poczekać z eksperymentowaniem na młodej. A wysypka schodzi ze 2 tygodnie, dziś widać dużą poprawę :-). No i niestety zamierzam jednak bardziej uważać na to co jem, oboje z mężem jesteśmy alergikami :-(


Pati_pati, jak chcesz bezboleśnie wyciągnąć brodawkę z buzi malucha, to najlepiej w kącik ust małego włożyć delikatnie mały palec (czysty i z obciętym paznokciem ;-))
 
Basia-75 no dużo lepiej z tym palcem :)
Moja mała mnie dzisiaj zaskoczyła w nocy... ogólnie kąpiemy ją o 20 potem szykowanie do spania i karmienie wychodzi,że zasypia gdzieś około 20.45 pobudkę mamy o 1 i o 5, a potem około 8 :) a dzis jak zasnęła to obudziła się o 4.30 :)!!!!! i potem po 8 więc wreszcie się tak porządnie wyspałam :) no i teraz tez śpi więc mam czas dla siebie :):-):-):-)
 
Witam się po długiej nieobecności... od 27.11 byłam w szpitalu ponieważ 28 rano miałam mieć wywoływany poród ale wszystko zaczęło się samoistnie w nocy. I tym sposobem po 12 godzinnym porodzie o godz. 12.50 przyszedł na świat Tymoteusz:-D Ważył 3720 i mierzył 56cm. Jest cudowną kruszynką, która nie lubi spać dlatego nie mam ani chwili czasu by do was zaglądać. Mam nadzieję, że to jeszcze wszystko się zmieni:-D Poród opiszę później-ale powiem ze było strasznie!
 
reklama
Do góry