reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ostkapa, Pati, Zizi ogromne gratulacje!!!


Nawet nie mam was kiedy nadrobić :no: Zaglądam tylko i szukam informacji, które się rozpakowały... Ostatnio mieliśmy szpital w domu, jakiś rota nas rozłozył.... Tylko Oluś się uchował dzięki bogu
 
reklama
badka melduję że nie jesteś sama;-)
Wczoraj byłam na ostatniej wizycie i mam już 2,5 cm rozwarcia ale po za tym nic się nie dzieję więc myślę że jeszcze z tydzień będziemy się razem z malutką męczyć:-(

w57v3e3kd7gp8p0h.png
 
Noo i jeszcze oczywiście ja jestem:-) nie wiem czy się śmiać czy płakać z tego powodu. Właśnie się pakuję i jedziemy do szpitala na ktg. Mój gin i położna mają całodobowy dyżur także fajnie by było dziś urodzić:-) Ale coś mi się nie wydaje... :eek: Odezwę się jak wrócę! a może nie wrócę....:rofl2:
 
hej,
Olii88, Martynkka i Badka - ja tez jeszcze nierozpakowana.
W czwartek zatrzymali mnie na noc w szpitalu i obserwowali ruchy dziecka. Wszystko wyglada OK. Wczoraj wypusicli mnie do domu i dobrze, bo w koncu moglam sie wyspac. W szpitalu masakra, ciagle cos sie dzieje i lozka strasznie niewygodne.
Prawdopodobna waga naszego malego to ok 3.300
Mam male rozwarcie i szyjka jest miekka wiec moze w krotce sie cos zacznie dziac. Kazali mi sie duzo ruszac, sidac na pilce.
Po recznym badniu szyjki (ktore strasznie bolalo) poleciala mi krew i do tej pory troszke plamie.
W poniedzialek mam sie znowu stawic w szpitalu.
To tyle na razie. Biegne na sniadanie :-)
 
po probiotyku faktycznie jest lepiej. ale teraz mi doszla schiza, ze maly sie nie najada, bo sporo marudzi. raz dostal mleko to zjadl 70 ml, ale teraz nie chce ruszyc w ogole butli. poki co przybiera, wiec chyba powod do stresu mam wydumany.
 
Ja po ktg i badaniu i oczywiście nic! Tzn bez zmian-szyjka 1,5cm i rozwarcie 1,5cm:eek: No i niestety we wtorek na oddział-chyba będą wywoływać bo mam nic rano nie jeść. No wiec być może we wtorek uda się małego urodzić :-)
Już tak niewiele nas zostało... :-)
 
reklama
olii trzymam kciuki żebyś zaczęła rodzić w poniedziałek i uniknęła wywoływania! A jeśli się nie uda to trzymam kciuki za Was żeby wszystko poszło po Twojej myśli we wtorek!
 
Do góry