reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

ras tez się zastanawiałam nad seksem po odejściu czopa i wydaje mi się że chyba lepiej sobie odpuścić ze względu na możliwość infekcji:eek: Ale nie jestem pewna może nie ma przeciwwskazań?
 
reklama
ras po odejściu czopa seks jest niewskazany, właśnie ze względu na zarazki.
owszem poród mój był niczym z koszmarów, dlatego to był pierwszy i ostatni raz. nawet mój mąż stwierdził, że on nie będzie chciał żebym się męczyła po raz drugi.
 
Dziewczyny - i ja się pochwale :-)
W niedziele 25.11.2012r. urodziłam Karolinkę o wadze 3660 g i długości 53 cm :-) Na poród ledwo zdążyliśmy. W szpitalu byliśmy o 8 rano, a o 8.30 już mała była na świecie. O porodzie napiszę w wolnej chwili. Narazie już zaczynam mieć nawał pokarmu i muszę sobie jakoś z tym poradzić.

Pozostałym mamusiom - gratuluje !!
 
reklama
Dziewczyny my podajemy małemu Bebilon comfort i kupka jest prawie przy każdym karmieniu. Niestety Skarb nie chce ssać piersi, tylko od wielkiego dzwonu, dlatego odciągam laktatorem tyle ile sie da i resztę dokarmiam mm. Bebilon poradziła pielęgniarka w szpitalu, a w aptece mgr poradziła by wziąc własnie ten comfort. On jest na kolki, zaparcia.
 
Do góry