reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

mdmd-ja piłam kawę przez całą ciążę i teraz też piję(z mlekiem bo taką lubię), położna powiedziała, że nie muszę jej odstawiać.
multiplicamini-jakbym czytała o sobie i młodym:-Dkażda pielucha z kupą, czasami 3/4 doby z cyckiem na wierzchu.
taycia-coś w tym jest, indywidualna kwestia każdej z nas czy widzi więcej zalet czy wad..
 
reklama
Witam:)
My jeszcze do jutra w szpitalu bo jutro dopiero trzecia doba mija... mała jest cudowna je i spi :) nareszcie dzisiaj mogę się już ruszać po tym cc :) dobrze że koleżanka ma laptopa to mogę do was zajrzeć :) Pozdrawiam:-)
 
pati_pati gratuluje udanego rozwiązania :) i rzeczywiście jest aż tak ciężko po cesarce jak mówią?

Ja mam dzisiaj ostatnią wizytę, właściwie to same formalności i ustalenia. Być może końcówka ciąży jest tragicznie męcząca, ale jak tak pomyślę, to strasznie szybko mi minął cały okres ciąży.

nasza ostkapa coś milczy... coś mi mówi, że w końcu się doczekała spotkania ze swoją Zosią :-)
 
Ja jak miała bym wybierac to tylko cc u mnie wszystko fajnie sie pogoiło 2 doby sa najgorsze chodzi tu o wstawanie z łóżka jesli chodzi o ból to ja mam chyba wysoki próg bo nie było tak zle :)
 
Mam chwile mały zasnął w wózku bo w łożeczku nie chciał:-)
Tycia ja sie zgadzam bo miałam tak przy pierwszym non stop cycek budzenie w nocy co godz. ale się przyzwyczaiłam do tego i tak 13 miesięcy. Teraz mam mieszanke i jak narazie to Igor spi po 2 godz. na rekach może spać nawet do 4 godz. Ja chyba wolałam piers bo i tak się budzi co 2 godz. a z tego co pamiętam Kinia piła na spiocha i spała dalej. Kupki były zawsze, teraz problemy brzuszkowe.:no:
 
ulala mam nadzieję, że też będę sobie chwalić :) najgorzej, że nie będę mogła tak jak planowałam szybko wrócić do sportu, ale jak już jest taka konieczność, to jakoś to muszę przeboleć ;) 
 
haha, mój też śpi dzisiaj w wózku ;-) bo się hartowaliśmy przy balkonie.
Kawy napiłam się wczoraj, takiej lury, bo nie mogłam się powstrzymać. Ale miałam potem wyrzuty sumienia, chociaż mały nie zareagował w żaden szczególny sposób na to.
A jadacie czekoladę, dziewczyny?
 
właśnie też zauważyłam, że ostkapa milczy, a pisała że będzie rodzić ostatnia, a tu takie rzeczy, noooo ładnie to taakkk??:p:p martynka a od dawna Twój maluszek ma takie tętno?? moja mała też takie ma..niby najważniejsza jest ta podstawa, jakie tętno dziecko ma cały czas, a skoki mogą się zdarzyć..hmmm, tak mi lekarz powiedział. Ale też miałam problem z tętnem, i jednego dnia miała tak przez 3 godziny wysoko i miałam mieć cc, ale się unormowało... Także daj znać czego tam się dowiesz ciekawego odnośnie tętna Twojego dzieciątka

a co u Was pozostałe dziewczyny po 40 tygodniu..?? czekacie na akcję porodową czy wybieracie się może po skierowanie do szpitala, bo teraz to raczej się za długo chyba nie czeka..po terminie chyba trzeba iść co...?? jak u Was jest?
 
Ostatnia edycja:
właśnie też zauważyłam, że ostkapa milczy, a pisała że będzie rodzić ostatnia, a tu takie rzeczy, noooo ładnie to taakkk??:p:p martynka a od dawna Twój maluszek ma takie tętno?? moja mała też takie ma..niby najważniejsza jest ta podstawa, jakie tętno dziecko ma cały czas, a skoki mogą się zdarzyć..hmmm, tak mi lekarz powiedział. Ale też miałam problem z tętnem, i jednego dnia miała tak przez 3 godziny wysoko i miałam mieć cc, ale się unormowało... Także daj znać czego tam się dowiesz ciekawego odnośnie tętna Twojego dzieciątka

a co u Was pozostałe dziewczyny po 40 tygodniu..?? czekacie na akcję porodową czy wybieracie się może po skierowanie do szpitala, bo teraz to raczej się za długo chyba nie czeka..po terminie chyba trzeba iść co...?? jak u Was jest?

W zeszłym tygodniu pierwszy raz takie wysokie miała tętno na ktg.... dlatego zostawili mnie w szpitalu ale potem się unormowało i mnie wypisali do domu . A potem 3 dni po wypisie znowu takie skoki :/ już sama nie wiem co o tym myśleć....
ostkapa już też napewno tuli maleństwo bo to do Niej nie podobne żeby milczała tak długo :-)MAm nadzieję że wszystko jest ok:-)
Ona coś ostatnio pisała że namówiła męża na pieszczoty więc może to pomogło;-)
Ja też zamierzam swojego K. od poniedziałku wziąć w obroty !!!
Trzeba sobie jakoś pomóc bo w końcu ile można czekać na tego szkraba:-D
W szpitalu w którym zamierzam rodzić przyjmują na oddział po 7 dniach od terminu więc u mnie to już grudzień wypada , w sumie może to i lepiej bo moje chłopaki są z listopada , więc Ala może być z grudnia;p;p

Czuję się tu osamotniona . pozdrawiam;-)

w57v3e3kd7gp8p0h.png
 
reklama
Do góry