reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

ostkapa ten pessar to był tak strasznie przyssany, że miałam wrażenie, że razem z nim lekarz wyciągnie mi całą reszte na zewnątrz:wściekła/y: dobrze, że chociaż plamienia ustały. Mówicie tu o upławach... gin właśnie mi wspomniał, że mogą być zwiększone i gęste pod koniec ciąży, że jest to normalne i faktycznie tak jest. Dla mnie to w ogóle nowość, bo z pessarem nie odczuwałam i teraz dziwnie się czuję jak mi tak mokro:-p.
Moje dziecię też przez ostatnie dni ciągle wariuje w brzuszku, rozpycha się, kopie w pęcherz, albo bębni po nim nóżkami. Już mam dość, bo większość z tego co robi jest bolesne dla mnie. Mała siłaczka z niej chyba będzie hehe :p.
 
reklama
Hej dziewczęta kochane!

Ja już w domu z moim maleństwem.

Przeżycia straszne. Miało być książkowo, ale niestety skończyło się cesarskim cięciem. Urodziłam 12.11. Kinga/Malwina (jeszcze się trochę wahamy) 58 cm i 3740 gr. 10 punktów. Jest kochana i najpiękniejsza na świecie! :-)
 
Esmeralda przykro mi z powodu, komplikacji, oby teraz już było wszystko dobrze. Czemu nowe konto?
Katze gratuluję! Oba imiona piękne też bym miała problem z wyborem :) Dużo zdrówka dla Was!
 
Katze gratulacje!

Nie wiem czy u mnie nie zaczyna się coś dziać. Rano ból brzucha, potem ten śluz a teraz po raz 4 byłam w toalecie:szok: Ja normalnie stolec oddaję co drugi dzień! Hmmm sama nie wiem... ale skurczy żadnych nie mam więc może to wszystko tylko zbieg okoliczności:confused: ehhhh ta niepewność....:baffled:
 
katze OGROMNE GRATULACJE!!! Wracaj szybko do zdrowia! jak dojdziesz do siebie to opisz poród.

esmeralda o masz, współczuję takich niemiłych przeżyć. mam nadzieję, że już będzie wszystko w porządku! trzymam &&&!!! a te komplikacje to wyszły podczas badania ktg?

illusion to pessar blokował upławy? dziwne... ale ja się tam nie znam:-) najważniejsze że masz już wyjęty ten pessar i możesz spokojnie czekać na poród. U mnie też Mała wariuje, gmera rączkami w pęcherzu i też gdzie indziej, ale nie umiem tego sprecyzować co to jest:-) za t nóżki to czuję pod żebrami:-)
 
olii88 to może rzeczywiście coś ci się zaczyna :) ale powiem ci,że dzisiaj juz tez byłam 3 razy w toalecie gdzie mało jadłam i rzadko mi się to zdarza.... no a od 2h pobolewa mnie brzuch jak na miesiączkę(tydzień temu bolał mnie mocno brzuch i niestety nic to nie znaczyło) więc teraz tez tak pewnie będzie.
 
Katze gratulacje!

Nie wiem czy u mnie nie zaczyna się coś dziać. Rano ból brzucha, potem ten śluz a teraz po raz 4 byłam w toalecie:szok: Ja normalnie stolec oddaję co drugi dzień! Hmmm sama nie wiem... ale skurczy żadnych nie mam więc może to wszystko tylko zbieg okoliczności:confused: ehhhh ta niepewność....:baffled:

oliii mi wody odeszły w nocy a wcześniej przez cały dzien byłam kilka razy w toalecie i o dziwo nie mialam rozwolnienia, wrecz przeciwnie..

Katze GRATULUJĘ :-)
 
Dziewczyny nic z tego. Noc minęła bardzo spokojnie, nic się nie dzieje:eek: czekamy dalej... zaraz się ubieram i jadę na zawody kibicować moim siostrzeńcom choć przyznam, że pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia:oo:
 
reklama
Do góry