reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

U mnie też cisza. Wczoraj wprawdzie były twardnienia i skurcze. Najpierw co godzinę potem co pół, ale za to w nocy tylko sporadyczne i potem się wyciszyły. Zastanawiam się tylko jak wyglądają te skurcze początkowe takie mniej więcej co pół godziny czy są bardzo bolesne czy raczej takie przypominające miesiączkę...Pierwszy poród miałam indukowany oxy więc wtedy skurcze jak się pojawiły to były częste i bardzo bolesne. Teraz jak się zacznie naturalnie to boję się, że przegapię moment kiedy to będzie już :D
 
reklama
U nas jemy co 2 godz. jak odciągne np 60 lub 90 czy 110 to starcza mu to czasem na godzine natomiast po mleku mieszanym jak dam 90 to za dwie godz głodny.Wcześniej było że spał nawet 4 godz. Między czasie próbuje dać z cycka czasem się uda że zje 20 min ale większość to jest krzyk coś mu nie pasuje woli z butli.
Tycia 120 i 150 to dużo wypije no ale jak ma przerwe 5 godz. no to możliwe że i mój by tyle zjadł:-)
 
czyli zapowiada się spokojna sobota:-D bo u mnie też spokój, nawet nie mogę się trochę pomęczyć, bo mężuś mnie pilnuje...

Ja miałam do tej pory (w przeciągu 2 dni) ze 3 skurcze bolesne, takie w dole brzucha, przypominające bóle miesiączkowe. trwały około 3 minut i puszczały. Poza tym na porządku dziennym są twardnienia brzucha co około 1h, zależy jeszcze co robię. Bo jak się "nadwyrężę" żeby np coś wziąć z odległości, lub "dźwignę" coś wcale nawet nie ciężkiego (np. laptopa z odległości lub z podłogi), lub jak wstaję z pozycji leżącej to tez twardnieje mi brzuszek.

czarna anutka też się boję że przegapię te skurcze, ale jak będą wyglądać jak te 3 co już miałam to raczej je poznam:-)
 
Crazy Girl - super,ze Mama juz wyszla...
Maria - jak bylam z Malym w szpitalu to jesli do godziny,poltorej dziecko jest niespokojne i nie moze zasnac tzn ,ze jest jeszcze glodne no albo cos go drazni.

Jakiego koloru kupki robia Wasze pociechy? u Nas od kilku dni zielono - zolte. Czytalam ,ze jesli karmi sie piersia krotko ( a w moim przypadku tak jest ,bo dluzej niz 7 min rzadko kiedy je) to dziecko wypija sama laktoze i fermentacja nastepuje w brzuchu, przez co dziecko moze miec zielonkawa kupke....
 
Czy Wy też macie dzisiaj taki kiepski dzień??? Słońce za oknem a ja jestem kompletnie do niczego... jestem zwyczajnie zmęczona i bez przerwy bym spała. Ugotowałam obiad i nie mam siły go nawet zjeść :-D. Czekam na mojego Małża jak wróci z pracy i może jakaś kawa mnie postawi na nogi i chyba go wyciągnę na jakiś spacer. Może dzięki temu coś wieczorem ruszy ;-)
 
Katze - serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Biedne jestescie z tym czekaniem na porod,ale juz tylko chwilka... jeszcze troszke...dacie rade!
 
U mojej są kupki żółte i zielone na zmianę, zastanawiam się czy te zielone czasem nie są po moich witaminach PregnaPlus i Pregna 250DHA lub nabiale - niestety ostatnio zjadłam równocześnie plasterek żółtego sera,( skusił mnie chociaż nabiał odstawiłam) i witaminy, teraz czekam aż znowu będą żółte i spróbuję z samymi witaminami, laktozy samej mała na bank nie pije, bo je długo i widać, że już sporo przybrała na wadze, w poniedziałek będziemy u pediatry to zważymy, zmierzymy i się dopytam
 
Hello hello a my nadal w dwupaku i już na szczęście w chałupce:)Mała wścieka się od rana niesamowicie!Dziś rano byłam z synkiem u lekarza bo się przeziębił bidulek.USG wskazuje że Alicja waży 3 kg i że jest to ciąża ok 36/37 tygodnia a więc jestem pewna że ją przenoszę ... i to nawet ze dwa tygodnie!!!Więc don't worry będę ostatnia!!!
Gratulacje dla świeżo rozpakowanych mamusiek:-)

w57v3e3kd7gp8p0h.png
 
reklama
czarna anutka słonce? jakie słonce? u nas mgła i ogólnie pogoda mało zachęcająca do wyjścia z domu. Mąż myje okna a ja się obijam:-)

martynkaa a czemu aż taka rozbieżność? na suwaczku masz 39tc. Dobrze ze już jesteście w domu, w końcu tutaj jest milej czekać na godzinę "zero":)
 
Do góry