reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

Ja od jakiegoś czasu jak idę do toalety to znajduje na wkładce tylko żółtawy gęsty "upław". Ale po czopie ani po wodach płodowych ani śladu...
olii z tego co czytałam czop jest właśnie jak galaretka, gęsty i ciągnący się, zatem może to już niedługo:-D
 
reklama
Dzisiaj mnie mój starszy syn wykończył. Przyszedł z przedszkola i wszystko jest na nie ni co chwila płacz. Boże przechodzi teraz tak trudny okres, że czasem nie mam juz siły i puszczają mi nerwy, a tak nie lubię na niego krzyczeć... Dziewczyny które macie starsze pociechy też macie takie problemy???
 
czołem dziewczyny to ja esmeralda, mam nowe konto poprostu, później wstawię ten obrazek co miałam poprzednio abyście mnie skojarzyły.. jeśli o mnie chodzi to porażka, u mnie też się nic nie rusza, pojawiły się tylko dwa dni z rzędu bóle jakby menstruacyjne i to wszystko..szyjka długa, zamknięta..do porodu chyba jeszcze daleko, a termin za 4 dni, za to pojawiły się komplikacje, w pewnym momencie pojawiło się zagrożenie życia dziecka i trafiłam do szpitala ;/ miałam mieć cc, ale jakoś potem wszystko się unormowało i mnie wypuścili po prawie tygodniu, a teraz siedzę w domu i się martwię. ogólnie mam zły humor, jakieś koszmarne sny i zła jestem na wszystkich ;/
 
CzarnaAnutka wiem co czujesz bo mam tak samo mój synek ostatnio też ma trudny okres a ja jestem już ta ciążą zmęczona i zdarza mi sie niepotrzebnie na niego krzyknąć... i wtedy dopadają mnie wyrzuty sumienia :( dzisiaj mnie zdenerwował ale na szczęście sąsiadka zabrała go na zakupy i moge chwilę odpocząć.... boje sietego momentu, że jak juz urodzę to będe niepotrzebnie się złoscic na synka bo np. za głośno sie bawi i mała obudzi.... nie wiem bede próbowała walczyc z tym aby nie odróżniac dzieci.

Esmeralda witaj i przykro mi,że miałaś takie przeżycia....
 
Maria - my jemy duzo. Na 4 z 6 posilkow dziennie daje cycusie , czyli najpierw prawy (przewaznie po 5-7 min),potem lewy i mieszanke 120 ml (czasami wypije tylko 90ml). Jak nie daje cycusiow to daje mu 150 ml. Je co 4-5 h czyli ma spore przerwy,a u Was jak?? On ogolnie duuuzo je..
 
reklama
Maria - my jemy duzo. Na 4 z 6 posilkow dziennie daje cycusie , czyli najpierw prawy (przewaznie po 5-7 min),potem lewy i mieszanke 120 ml (czasami wypije tylko 90ml). Jak nie daje cycusiow to daje mu 150 ml. Je co 4-5 h czyli ma spore przerwy,a u Was jak?? On ogolnie duuuzo je..

4-5 godz :szok::szok: ło matko... to super..Moja co 1-2 godziny sie domaga :baffled: i mało jej... jak kończe karmienie to ona nie wygląda na najedzoną... :baffled:

Z mama moja juz duzo lepiej.. dzis rano ja wypuscili...
 
Do góry